G-funk.eu forum
Nas - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Inny rap (http://forum.g-funk.eu/Forum-Inny-rap)
+--- Dział: East Coast (http://forum.g-funk.eu/Forum-East-Coast)
+--- Wątek: Nas (/Thread-Nas)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: Nas - QbaWestSide - 07-06-2012

Mnie też się obiło o uszy coś o DR2 Wink Czekam na kolejne LP z Damianem, jednak poprzeczkę przed drugim wydawnictwem zawiesili cholernie wysoko Big Grin Co do samego coveru Life Is Good, to nie chcę pójść w jakiś hejting, ale nie podoba mi się, z tego względu, że wolę okładki z masą szczegółów i smaczków, a tu tego raczej nie uświadczymy. Wcześniej ukazane kawałki mi leżą, surowe bity od Saalama Remiego też, chociaż bit do Daughters od No Id to kosa i jest świetnie dobrany do samego tematu utworu. Oby Nasir nie zawiódł!

RE: Nas - Karmazynowicz - 12-06-2012

Kuba, ja uwielbiam proste okładki. Nawet proste do bólu jak " Gumbo Roots " BC. Dla mnie to rarytas Tongue

RE: Nas - Ice Cube - 12-06-2012

Mi się tam wcale nie podoba ta okładka, nie wiem co Wy takiego w niej widzicie, bardziej mi się podobały okładki Nas'a z lat 90'tych niż ta.

RE: Nas - Karmazynowicz - 21-06-2012

[Obrazek: 598420_413187225391229_1056653687_n.jpg]
[Obrazek: template.jpg]

RE: Nas - Karmazynowicz - 21-06-2012

Odwołuję hejt Rick Rossa ! Wszystkie tracki póki co w tym albumie są zajebiste. Coś niesamowitego.

RE: Nas - Karmazynowicz - 22-06-2012

1. No Introduction (Produced by Justice League)
2. Loco-Motive feat. Large Professor (Produced by No I.D.)
3. A Queens Story (Produced by Salaam Remi)
4. Accident Murderers feat. Rick Ross (Produced by No I.D.)
5. Daughters (Produced by No I.D.)
6. Reach Out feat. Mary J. Blige (Produced by Salaam Remi, Rodney Jerkins, DJ Hot Day & Nas)
7. World’s An Addiction feat. Anthony Hamilton (Produced by Salaam Remi)
8. Summer On Smash feat. Miguel & Swizz Beatz (Produced by Swizz Beatz)
6 You Wouldn’t Understand feat. Victoria Monet (Produced by Buckwild)
9. Back When (Produced by No I.D.)
10. The Don (Produced by Salaam Remi, Heavy D & Da Internz)
11. Stay (Produced by No I.D.)
12, Cherry Wine feat. Amy Winehouse (Produced by Salaam Remi)
13. Bye Baby (Produced by Salaam Remi & 40)
14. Bonus Tracks for Deluxe
15. Nasty (Produced by Salaam Remi)
16. The Black Bond (Produced by Salaam Remi)
17. Roses (Produced by Al Shux)
18. Where’s The Love feat. Cocaine 80s (Produced by No I.D.)

RE: Nas - Marcin - 22-06-2012

Szkoda że nie ma żadnego tracka z Marleyem, a ogółem to dosyć mało gości jak na tyle tracków. Niedługo zobaczymy co z tego wyjdzie, i tak już teraz mówię że nie ma szansy przebić Distant Relatives.

RE: Nas - Ice Cube - 23-06-2012

Szkoda, że tylko jeden bit od Swizzy'ego mam nadzieję, że będzie kozacki. A gości rzeczywiście mało, pewnie nie miał już kasy żeby kogoś zaprosić, bo musiał zapłacić oficerowi Ricky'emu za featuring hehe. Lista producentów również nie jest zróżnicowana.

RE: Nas - Karmazynowicz - 23-06-2012

Co myślicie o " Accident Murderers " ?

RE: Nas - HAter From SD - 23-06-2012

(22-06-2012, 21:33:04)Marcin napisał(a):  Szkoda że nie ma żadnego tracka z Marleyem, a ogółem to dosyć mało gości jak na tyle tracków. Niedługo zobaczymy co z tego wyjdzie, i tak już teraz mówię że nie ma szansy przebić Distant Relatives.

po tym kawalku mozna stwierzic zupenie cos innego moze w koncu klasyczny NY Nas takiego jak chcemy a nie jakies mialkie eksperymenty

(23-06-2012, 09:57:07)Ice Cube napisał(a):  Szkoda, że tylko jeden bit od Swizzy'ego mam nadzieję, że będzie kozacki. A gości rzeczywiście mało, pewnie nie miał już kasy żeby kogoś zaprosić, bo musiał zapłacić oficerowi Ricky'emu za featuring hehe. Lista producentów również nie jest zróżnicowana.

No ID i Salam Remi to swietni producenci i to zapeni mam nadzieje spojnosc materialu a Nas nie potrzebuje gosci wszytkie jego najlepsze plyty sa z mala iloscia gosci
w koncu album Nas'a na ktry bede czekal bo od Stillmatic to byla sama kiha