G-funk.eu forum
The Dayton Family - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Inny rap (http://forum.g-funk.eu/Forum-Inny-rap)
+--- Dział: Midwest (http://forum.g-funk.eu/Forum-Midwest)
+--- Wątek: The Dayton Family (/Thread-The-Dayton-Family)

Strony: 1 2

The Dayton Family - jrs24 - 05-10-2009

[Obrazek: Daytonfamily.jpg]

Grupa z Flint ( Michigan ), poczatkowo tworzylo ja trio: Bootleg, Shoestring oraz Backstabber. Swoj debiut zaliczyli w '94 plyta - What's on My Mind?, nastepny krazek wychodzi dwa lata pozniej - F.B.I., niestety bez Backstabbera ktory trafia do wiezienia. W 2002 roku ukazuje sie - Welcome to the Dopehouse, na ktorej to slyszymy nowego czlonka grupy Ghetto E. Nastepna plyta - Family Feud zostaje wypuszczona w 2005 roku, na plycie goscinie mozna uslyszec Eminema, Capone, Kurupta czy MC Breed. Rok pozniej grupa wypuszcza pierwszy krazek - Back on Dayton Ave, we wlasnej wytworni - U Be U Records, w tym samym roku wychodzi nastepna plyta - Return to Dayton Ave., na ktorej to juz slyszymy nowa postac - Jake the Flake ( za Ghetto E ). Nazwa zespolu pochodzi od ulicy we Flint - Dayton Avenue, grupa znana z mocnego stylu, bezkompromisowych tekstow Big Grin.

Dyskografia:

What's on My Mind? - 1995
F.B.I. - 1996
Welcome to the Dopehouse - 2002
Family Feud - 2005
Back on Dayton Ave. - 2006
Return to Dayton Ave. - 2006
The Return: The Right To Remain Silent - 2009

zajebbbbbista pierwsza i druga plyta - bardzo dobre produkcje, mnostwo ciekawych tekstow Big Grin ahhaha i dobrego brzmienia- szczegolnie polecam wielbicielom jednak tego mocniejszego rapu

RE: The Dayton Family - BigM - 07-10-2009

Świetna grupa, imo jedna z lepszych na Mid. Szkoda, że Jake the Flake nie był od początku, bo jego solówki są mistrzowskie. Z płyt dwie pierwsze mają niesamowity klimat, ale czasami też zaliczają wpadki, typu ten bit z Mario Bros na jednym tracku z F.B.I., porażka kompletna hahaha Big Grin

RE: The Dayton Family - jrs24 - 08-10-2009

dwie pierwsze to sa maskara, oj tam czepiasz sie, juz wole to niz te dzisiejsze eksperymenty ahhahahah. jeszcze sprawdzilem - Welcome to the Dopehouse, tez dobra plytka, na przyklad znajduje sie tam taki kawalek ahhaha:

RE: The Dayton Family - Maciaveli98 - 29-07-2010

(05-10-2009, 23:32:32)jrs24 napisał(a):  Dyskografia:

What's on My Mind? - 1994
F.B.I. - 1996
Welcome to the Dopehouse - 2002
Family Feud - 2005
Back on Dayton Ave. - 2006
Return to Dayton Ave. - 2006

Do dyskografii powinieneś dopisać jeszcze EP o nazwie Dope Dayton Ave z 1994 roku Tongue Oprócz tego rok temu wydali płytę The Return: The Right To Remain Silent

A i What's On My Mind? wyszedł w 1995 Tongue

RE: The Dayton Family - jrs24 - 31-07-2010

spoko poprawione

RE: The Dayton Family - Maciaveli98 - 31-07-2010

(31-07-2010, 09:08:47)jrs24 napisał(a):  spoko poprawione

Nie jest poprawione!!!!!!!!!!! Przecież napisałem że wydali jeszcze Dope Dayton Ave w 1994 Tongue I pozmieniaj to też w opisie!!!!! Tongue

RE: The Dayton Family - Tobi - 31-07-2010

Nie słuchałem ich za dużo, ale ta piosenka mi się bardzo podoba.

RE: The Dayton Family - Wuj WZSP - 13-06-2011

Zawsze myślałem że oni nagrywali dla Ruthless Records nie wiem czemu ; ) Ale ekipa na prawde konkretna i godna polecenia...

RE: The Dayton Family - StayTrue - 16-09-2016

Bootleg coś wypuścił. Nie sprawdzałem jeszcze.

[Obrazek: 1474014948_front.jpg]

1. Weed, Lean & Pills
2. I’m Everywhere
3. Until I’m Gone ft. Stacks
4. Good Yae ft. Big Skit/Gemini
5. Money’s The Mission ft. Gemini
6. Drop
7. Change
8. Free
9. Lil Shorty ft. Cliff Mac
10. Poison ft. Keela Kee
11. Came Here to Smoke ft. Greg Joslin/Shemy