G-funk.eu forum
G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Chillout (http://forum.g-funk.eu/Forum-Chillout)
+--- Dział: G-funkowe inicjatywy (http://forum.g-funk.eu/Forum-G-funkowe-inicjatywy)
+--- Wątek: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie (/Thread-G-funkowa-koszulka-pierwszy-projekt-glosowanie)

Strony: 1 2 3

G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - Marcin - 13-02-2014

Głosujcie, który wzór jest lepszy:

1. Wzór zrobiony przez grafika:

[Obrazek: new2.png]

2. Wzór "roboczy" zrobiony przeze mnie na podstawie oryginalnego projektu. Na projekcie byłyby dalej trampki i kości tak jak na pierwszym, a znak mógłby wyglądać trochę lepiej:

[Obrazek: 12.png]

Jeśli wybieracie drugi projekt, dajcie znać czy wolicie 187 czy 213. 187 to w slangu morderstwo, swego rodzaju symbol rozwinięcia "gangsta" jako "g" w "g-funk". 213 to numer kierunkowy dla downtown LA, czyli symbol Kalifornii i jednocześnie może służyć jako nawiązanie do Snoopa, Warrena i Nate'a.

Głosowanie kończy się o 22 w czwartek.

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - dpg4life - 13-02-2014

musi wygrać ta pierwsza bo inaczej nie kupieSmile jest lepsza zdecydowanie niz 187...

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - Lucky Łuk - 13-02-2014

Druga zdecydowanie a gdzie ta z Nate'm :/

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - HAter From SD - 13-02-2014

^^^^^^^^^^^
zostalal pogrzebana razem z nate;em Smile

187 zedcydowanie ale 213 to tez dobry pomysl a ta z glowa zalatuje prawilnictwem i tepymi gimbami

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - dpg4life - 13-02-2014

ten wzór z ND był chujowy na maksa przecież... bandany i prawilne gimby? raczej nie w plSmile przynajmniej ja nie widuje takiej stylówy na miescie

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - Krazy Quik - 13-02-2014

głos poszedł na cali 187, dobry pomysł że zamiast tego może być "Long Beach 213" ale to jak już tam chcecie Wink

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - funky child - 13-02-2014

Zdecydowanie 187,ta z głowa słabsza owiele.....jednak myslałem ze coś ciekawszego wybierzecie...

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - kipuch - 13-02-2014

co ma bandana do prawilniactwa?

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - Marcin - 13-02-2014

Sorry, ale nigdy się wszystkim nie przypasuje. Na Nate'a było więcej głosów negatywnych i rozumiem to podejście - przynajmniej jako pierwsza koszulka powinien być projekt uniwersalny, potem możemy zrobić projekty tylko dla części osób.

Dla mnie priorytetem jest teraz zrealizować ten projekt i zrobić to jak najszybciej, żeby niepotrzebnie nie przedłużać i bawić się w detale. Na bazie tego co będzie teraz rozkręcimy to dalej.

RE: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie - Beatus - 13-02-2014

Z Cali 187 lepsza, bardziej oddaje luzny klimat a nie spinke na akcje w bandanie