G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - Mietek23 - 19-03-2011

(19-03-2011, 03:28:23)D3FMADE napisał(a):  yeah G its all about tha Mobb!! i'm Old School like that i believe the bay area took a wrong twist when it came out with "hyphy". it was all about producers like Studio Ton, Ant Banks, Khayree, Mike Mosley, Sam Bostic. its all about the 90's!

Don't forget about E-A-Ski and Nutt-So homie Big Grin

Welcome on the board!

RE: Kilka słow o sobie... - MikeMoney - 19-03-2011

Siema jestem Patryk niedługo kończę 18 lat, rapu słucham już jakiś czas. G-fukowe brzmienie poznałem dzięki jego pionierowi Dre. Pokochałem muzykę którą robi i od tamtej pory leci ona w moich głośnikach prawie codziennie. Gdybym miał wymienić ulubionych artystów była by to na pewno długa lista więc powiem tylko że przede wszystkim liczy się dla mnie chilloutowy klimat za który właśnie wszyscy kochamy tą muzykę. Na tę forum trafiłem przypadkiem szukając czegoś o G-funku, po przeczytaniu kilku postów stwierdziłem że są tu naprawdę kompetentni ludzie którzy znają się na rzeczy i dzięki którym mogę poszerzać swoją wiedzę.

RE: Kilka słow o sobie... - Budryczek - 20-03-2011

Siemka,poszerzaj jeszcze bardziej wiedzę :d,i udzielaj się :p,piona.

RE: Kilka słow o sobie... - Suzi STW Bullz - 20-03-2011

yo, MM poznawaj, szerz, dowiedz się więcej. Welcome na forum Smile

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 20-03-2011

Siema Patryk. Wiadomo - chillout najważniejszy!

RE: Kilka słow o sobie... - Karmel WZSP - 20-03-2011

Welcome Marco, have a good time! Wink

Siemasz Patryk, na pewno się czegoś dowiesz Wink Miłego!

RE: Kilka słow o sobie... - benek187 - 20-03-2011

Witam serdecznie.

Nazywam się Beniamin, mam 24 lata i jestem ogromnym miłośnikiem g-funku. Chłonę wszystko, co buja basem i przykręca piszczałami. Od "B.M.L. Commercial" z "Vocally Pimpin" aż po najnowszego WC. Oczywiście moja wiedza nie jest aż tak rozległa, ale od jakichś dwóch lat nadrabiam mocno tę część Stanów.

Ulubiony album g-funkowy? Dla wielu pewnie zaskoczenie, ale jestem na wieki zauroczony piszczałami, które zagościły na debiucie Bone Thugs N Harmony w "Thuggish Ruggish Bone", "No Surrender" i przede wszystkim "Down Foe My Thang", a zatem tak - jest to "Creepin on ah come up". Cenię sobie również albumy z obozu kręcącego się wokół WC, Crazy Toonesa, Maylaya (w tym jego dwa znakomite mikstejpy), a także dyskografię Quikstera, prawdopodobnie mojego ulubionego artystę rapowego.

Przejrzałem na szybko forum i mam wrażenie, że udzielają się tutaj rozgarnięci ludzie. Mam szczerą nadzieję, że tak jest, bo niewiele jest w internecie miejsc poświęconych aż w takim stopniu g-funkowi, a ja uwielbiam o nim dyskutować. Smile

Pozdrawiam,
benek187 Smile

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 20-03-2011

Siema Beniamin i propsy za Bone!

RE: Kilka słow o sobie... - Shyzzle - 20-03-2011

siemasz, baw się tu dobrze

piontka

RE: Kilka słow o sobie... - Bartłej - 20-03-2011

Welcome all new users!