G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 05-03-2011

Siema Radek. Obecnie nie trzeba dużo, żeby nagrać płytę hehe. Zajrzyj do działu "Wasza twórczość" to znajdziesz tam trochę wskazówek i przykładów.

RE: Kilka słow o sobie... - wuece - 06-03-2011

Siemano.
Na imię mam Artur, jestem z Łodzi, lat mam już 22. Rapu słucham jakoś od przełomu podstawówki/gimnazjum, czyli ok. 10 lat będzie, aczkolwiek kiedyś głównie polski, a od ~3 lat zagraniczny, w tym G-Funk ;] Obecnie polskiego hiphopu słucham bardzo mało, głównie rytmy zza oceanu. Jeśli chodzi o amerykański rap to słucham i nowojorskiego brudnego gówna, i G-Funku, a i z południa coś przesłucham. Na G-Funk z wiadomych przyczyn zajawkę mam głównie latem i wiosną, choć cytując Mesa "śnieg na butach i nogawkach, ale w słuchawkach nie Wu-Tang, Donnacappa, co mam? Pewnie Kurupta i Daza" zdarza mi się słuchać G-Funku również zimową porą ;] No ale będąc szczerym przez większość roku słucham Eastcoastu. Jeśli chodzi o ulubionych artystów ze wschodu będą to - Big L, ATCQ, Mos Def, Kool G Rap, hmm i dużo więcej Wink Z G-Funku - Dre, Snoop, DPG, Lil 1/2 Dead, Mad CJ Mac, Foesum; a z Południa w zasadzie jedynym ulubionym raperem jest Young Jeezy. Poza tym lubię Eminema, a z polskiego rapu - Gural, Pezet, Eldo, OSTR. Jako że kocham muzykę nie zamykam się tylko na rap i słucham też innych gatunków - głównie jazz, soul i rock, choć zdarza mi się przesłuchać jakąś elektronikę, dnb etc.
Jeśli chodzi o "niemuzyczne" atrybuty mojej osoby to jestem studentem UŁ, lokalnym i narodowym patriotą, interesuję się polityką, mam poglądy stricte prawicowe (nie, nie PiS) czyli konserwatywno-liberalne (UPR,WiP,JKM), jestem kibicem Widzewa (czyt. złym kibolem), a ponad wszystko lubię dobre melanże z browarami i blantami.
A po co się zarejestrowałem? Bo chciałem poszerzyć swoją wiedzę G-Funkową, gdyż (NIESTETY!!) G-Funk nie jest zbyt popularny i ciężko znaleźć dobrą kopalnię artystów.

Ku**a, ale się rozpisałem Big Grin Szacunek jak komuś się chciało czytać Big Grin Big Grin Big Grin

RE: Kilka słow o sobie... - Suzi STW Bullz - 06-03-2011

He he Big Grin Tak, przeczytałem to - ziomuś, jedna zasada... HH to nie muzyka, to raczej Subkultura, więc w zaokrągleniu piszmy rap. Tongue
Oddaję ci szacunek i jeszcze jedno - masz może socjologię? Tongue Jak tak to współczuję.
Pozdrawiam.
Yo!

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 06-03-2011

Siema Artur. Propsy za Foesum wśród ulubionych artystów hehe.

RE: Kilka słow o sobie... - Bartłej - 06-03-2011

Siemka wuece! My tutaj lubimy dlugie posty, takze spoko, oby takich jak najwięcej Wink.

RE: Kilka słow o sobie... - Karmel WZSP - 07-03-2011

Piona Artur, na pewno znajdziesz tu dużo wiadomości Wink

(06-03-2011, 23:25:52)SuziEPR napisał(a):  ...jedna zasada... HH to nie muzyka, to raczej Subkultura, więc w zaokrągleniu piszmy rap. Tongue

Nie pouczaj kogoś jeśli sam nie masz wiedzy na konkretny temat. Po pierwsze Hip-Hop jest kulturą, po drugie wuece dobrze napisał, ponieważ rap to też Hip-Hop. Poczytaj sobie trochę, albo zapamiętaj co ludzie Ci tłumaczą, bo kiedyś Ci to tłumaczyłem Dodgy

RE: Kilka słow o sobie... - Suzi STW Bullz - 07-03-2011

(07-03-2011, 11:15:05)Karmel WZSP napisał(a):  Piona Artur, na pewno znajdziesz tu dużo wiadomości Wink

(06-03-2011, 23:25:52)SuziEPR napisał(a):  ...jedna zasada... HH to nie muzyka, to raczej Subkultura, więc w zaokrągleniu piszmy rap. Tongue

Nie pouczaj kogoś jeśli sam nie masz wiedzy na konkretny temat. Po pierwsze Hip-Hop jest kulturą, po drugie wuece dobrze napisał, ponieważ rap to też Hip-Hop. Poczytaj sobie trochę, albo zapamiętaj co ludzie Ci tłumaczą, bo kiedyś Ci to tłumaczyłem Dodgy

Napisałem ''raczej'' więc to nie było pouczenie. Smile Ale dzięki za zaprzeczenie karmelku ;P

A tak wgl. to pomyliłem się, bo akurat myślałem o subkulturach ;P

RE: Kilka słow o sobie... - wuece - 07-03-2011

(06-03-2011, 23:25:52)SuziEPR napisał(a):  He he Big Grin Tak, przeczytałem to - ziomuś, jedna zasada... HH to nie muzyka, to raczej Subkultura, więc w zaokrągleniu piszmy rap. Tongue
Ziomek, nie musisz mnie pouczać ;P Wiem co to Hip-hop i Rap, trochę lat w tym siedzę i i uważam, że błędu nie popełniłem. Hip-hop to niejako synonim rapu i bardzo często te słowa używane są zamiennie Wink

I tak btw. nie przepadam jak ktoś zwraca się do mnie po imieniu, po prostu w "realu" tak zwraca się do mnie tylko rodzina, a wszyscy znajomi mówią po ksywce. Wuece to takie powiedzmy internetowe pseudo, ale związane z tym prawdziwym Tongue

A socjologię miałem na 1 roku.

Pozdro.

RE: Kilka słow o sobie... - j5-E - 07-03-2011

Siemano Artur miłego zamulania na forum Smile

RE: Kilka słow o sobie... - Bartłej - 07-03-2011

(07-03-2011, 15:59:59)wuece napisał(a):  I tak btw. nie przepadam jak ktoś zwraca się do mnie po imieniu, po prostu w "realu" tak zwraca się do mnie tylko rodzina, a wszyscy znajomi mówią po ksywce. Wuece to takie powiedzmy internetowe pseudo, ale związane z tym prawdziwym Tongue
Tongue