G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - Wuj WZSP - 12-12-2010

Ja tylko dodam od siebie że dużo dobrej muzyki tu znajdzie ale za to 0 mulatek Sad Tongue

RE: Kilka słow o sobie... - nekto - 13-12-2010

Witamy Wink i opowiadaj jak tam było Wink

RE: Kilka słow o sobie... - Lukki - 13-12-2010

Moje wrażenia z pobytu w Cali są jak najbardziej pozytywne. Gdy pomyśle, że teraz w naszym kraju piękną pogodę mamy za sobą to myślami wracam do tamtych stron. U nas teraz śnieg i mróz, tam najniższa średnia temperatura 15 stopni na plusie. Rzadko mają opady deszczu. Generalnie przez cały rok mają aurę wiosenno letnią. Mnie udało się zwiedzić tam całe San Diego i Los Angeles, tam głównie Aleję Gwiazd, Hollywood, Beverly Hills i Venice Beach. To ostatnie miejsce jest bardzo ciekawe Smile Można w nim spotkać różnych kaznodziei, myślicieli, wieczorami czuć tam z okolicznych lokalów zapach weed. Dodatkowo wychodzą tam na deptak okoliczni żule. Dlatego wieczorem lepiej tam samemu się nie przechadzać tzn. na tym Venice Beach. Generalnie LA fajne miasto, przesadą było by twierdzić że wszędzie tam natkniemy się na Cripsów lub Bloodsów. Ale wiadomo trzeba uważać. Z jeszcze jakiś ciekawostek, to mogę się pochwalić wszystkim, że byłem w Las Vegas i widziałem tam oprócz kasyn Big Grin , skrzyżowanie na którym zginął Tupac Shakur (Flamingo i Koval). Także mam cały czas w swoim umyśle nie zapomniane wrażenia. Pozdrawiam wszystkich fanów G-Funku w Polsce. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że tylu nas jest. Stronka działa chyba od nie dawna, bo w dawnych latach znajdowałem sporo stron polskich o Tupacu, West Coastowych wykonawcach ale o samym g-funku nie było. Fajna sprawa z tą stroną, mam nadzieję że będzie w miarę możliwości non stop aktualizowana.
G-Funk 4 Life Smile

RE: Kilka słow o sobie... - nekto - 13-12-2010

No chyba się nie zawiedziesz jak już chyba zauważyłeś mnóstwo jest tu tematów i naprawdę można się tu dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy Wink. Przynajmniej tak jest w moim wypadku. G-Funk4life/one love Wink

RE: Kilka słow o sobie... - Bartłej - 13-12-2010

Siemka Lukki! Zazdroszczę mile spędzonego czasu w Kalifornii Big Grin he,he

RE: Kilka słow o sobie... - OLO - 14-12-2010

tez mu zazdroszcze , jak ty zes sie tam znalazl lukki w LA .

RE: Kilka słow o sobie... - Karmel WZSP - 14-12-2010

Siemasz Lukki! Wink Naprawde jesteś szczęściarzem, pozazdrościć pobytu w Cali Wink

RE: Kilka słow o sobie... - funky child - 15-12-2010

heh......
ti ile ty tam byles ze całe LA zwiedziłęś.......he
ja byłem dwa mieśiące i niezdązyłem obrócić 10 % miasta

RE: Kilka słow o sobie... - Lukki - 16-12-2010

Byłem u swojej dalekiej ciotki i wujka Smile Mieszkają tam od 20 lat więc miałem łatwiej w podróżowaniu po tamtych stronach

RE: Kilka słow o sobie... - trzesniaczek - 01-01-2011

(16-12-2010, 16:28:32)Lukki napisał(a):  Byłem u swojej dalekiej ciotki i wujka Smile Mieszkają tam od 20 lat więc miałem łatwiej w podróżowaniu po tamtych stronach

O stary ale masz zajebiście naprawdę pozazdrościć Smile Gdybym ja pojechał do Cali to bym zginał z tej radości chyba :Rolleyes