G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 31-10-2009

Siema Krzysiek.

RE: Kilka słow o sobie... - Eminem_Wrocław - 31-10-2009

Siemka Wszystkim. Jestem Dawid mam 18 lat. Mieszkam we Wrocławiu. Rapu słucham od ponad 5 lat, ale nigdy tak bardzo nie wgłębiałem się w szczegóły genezy Rapu. Początki moje z Rapem były skromne, bo człowiekiem którego zacząłem słuchać to był Eminem. Wiem ten koleś jest z Detroit, ale chyba gdyby nie Snoop Dogg i Dr. Dre to Ema by nie było. G- Funkiem zacząłem się interesować od niedawna. Snoop Dogga zacząłem słuchać gdy usłyszałem Diss na E-eazy i tak się zaczęła moja miłość na nowo do Snoop'a. Słucham Doktorka promotora Ema. Dla mnie ten koleś składa rymy w zajebisty sposób tak jak Em. Ostatnio kumpel nagrał mi Dyskografię Ema i wrzucił mi The Game też mam do tego kolesia szacunek !! Słucham również Ziomków Ema - D12. Kolejnymi Raperami, którzy mi się podobają ich twórczość ( od razu mówię też zaczynam ich utwory słuchać ) to są : Ca$his, Obie Trice, Stat Quo, 50 Cent ( wiem ten koleś ma wojnę z The Game, ale kurde on wykiwał śmierć ) Takie piosenki jak "How we do" z Gam'em to dla mnie klasyk, Akon. Dużo ich jest.... Skąd wiem o tym forum od kolegi ze szkoły... po co tu jestem by czegoś nauczyć się o G-Fank. Chętnie podyskutuje o tym i owym. A dla Czego kocham West Coast ?? Z miłości do LA !!!! Ale moim marzeniem jest wyjechać do Detroit. Teraz zaczynam tworzyć swój image ..... Gangsta.... I Love LA W. Coast & LA Peace !!! RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 31-10-2009

Siema Dawid. Proponuję posprawdzać bardziej ambitnych wykonawców niż The Game czy 50 Cent.

RE: Kilka słow o sobie... - Eminem_Wrocław - 31-10-2009

A to dla czego tak sądzisz ??

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 01-11-2009

Ponieważ większość wymienionych przez Ciebie raperów należy do jednych z najgorszych w całej branży i uwierz mi, jest olbrzymia różnica jak zaczniesz słuchać mniej wypromowanych, ale znacznie lepszych pod względem umiejętności artystów.

RE: Kilka słow o sobie... - Compton15 - 01-11-2009

Witam witam ,śniło mi się dziś w nocy że chlałem wóde z Eminem-em i moimi ziomami w fordzie fiescie Big Grin

RE: Kilka słow o sobie... - JestemCzarny - 01-11-2009

(01-11-2009, 00:00:43)Marcin napisał(a):  Ponieważ większość wymienionych przez Ciebie raperów należy do jednych z najgorszych w całej branży i uwierz mi, jest olbrzymia różnica jak zaczniesz słuchać mniej wypromowanych, ale znacznie lepszych pod względem umiejętności artystów.

popieram, Game jeszcze niedawno prezentowal jakis poziom ale po LAX wydaje gowno, a 50 cent to wiadomo xD

RE: Kilka słow o sobie... - Brocc - 01-11-2009

Ej, ja też jeżeli chodzi o zagraniczny rap zaczynałem od Eminema, to było 7 lat temu ale ja dość szybko się połapałem że rap się na tym nie kończy Smile
A lat mam 19 więc jestem tylko o rok starszy.

A ty dopiero ostatnio zdobyłeś w końcu całą dyskografię Eminema, więc albo to 5 lat jest naciągane albo naprawdę słabo się tym interesowałeś do tej pory Smile
Chociaż ja to jestem maniakiem więc się nie przejmuj ;D Ale długa droga jeszcze przed Tobą Wink

RE: Kilka słow o sobie... - Shooter - 02-11-2009

Witam. Jestem Konrad ( ^^ ) , mam 13 lat. G-funkiem interesuje sie w sumie od niedawna, wiec mam nadzieje, że dzieki wam bede wiedzial coraz wiecej. Moimi ulubionymi wykonawcami są Snoop Dogg (mimo wszystko Tongue), Warren G, 2pac, Quik. A z grup to Dogg Pound, 213 i NWA. To by było tyle.

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 02-11-2009

Siema. Na pewno dzięki forum poznasz wielu nowych artystów, jeżeli tylko będziesz chciał. Zapewniam Cię, że jest sporo artystów o wyższym poziomie od Snoopa (a już na pewno tego dzisiejszego).