G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 01-10-2014

Siema Mateusz. Jakie było najciekawsze miejsce jakie eksplorowałeś?

RE: Kilka słow o sobie... - MastaKilla - 01-10-2014

Siemka C-Dogg !
Smile

RE: Kilka słow o sobie... - Emkej - 01-10-2014

Siemano Cali D O Double G Big Grin

RE: Kilka słow o sobie... - CaliforniaDogg - 03-10-2014

(01-10-2014, 20:58:56)Marcin napisał(a):  Siema Mateusz. Jakie było najciekawsze miejsce jakie eksplorowałeś?

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne ! WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Oj dużo by opowiadać Smile niewiem czy to dobry pomysł by na tym forum pisać ale zaryzykuję.
zwiedzałem dokładnie kilka budynków i to jakieś 5 i 10 min. od domu Big Grin więc blisko.
1-wszy zwiedzałem jakieś 5 lat temu z kolegami. budynek znajdował się koło parku do którego mam 2 minuty. Ale od początku. Przechadzałem z kumplami z piłką koło przedszkola , poczym koło przedszkola znaleźliśmy ogrodzenie a w nim dziurę. Wszedliśmy i zaczęliśmy grać w gałę.
I tutaj nienapiszę ż epiłka któremuś z nas wyleciała w krzaki ,a potem jeden z nas poszedł po nią i zobaczył nawiedzony dom , TAK NIE BYŁO Big Grin. Było to tak , że jeden z nas zauważył kawałek dachu, Więc ciekawscy my poszliśmy tam , narazie żaden z nas nie wchodził, zbyt bardzo się cykaliśmy. Pare dni potem kumpel powiedział mi że tam widział krew odłamki z nabojów po postiecie blah blah blah itp. Rok później (1 klasa gimnazjum) poszedłem tam z ekipą "5 osobową" , czemu piszę w cudzysłowiu ? Bo wszedłem tam razem z 3 kumplami , 1 frajer stał przy wyjściu pod pretekstem ,że pilnuje wejścia... tak se zwiedzaliśmy nic nie było ale co najgorsze mieliśmy wyjść, ale zapomnieliśmy o piwnicy , dziwne w tym to że mnie rozbolał brzuch. zostałem z kolegą ,a 2 zszedło do piwnicy. Mówiłem żeby tam nie szli :/ Debile się nie posłuchali .. zszedli po czym wybiegli z krzykiem Big Grin ... okazało się to że zobaczyli debile pentagram na ścianie Smile NIE KOPIOWAĆ ANIE NIE ROZPOWIADAĆ MOJA HISTORIA Smile
pewnie większość z was pomyśli że to wyssane z palca , ale tak serio było Smile po więcej zapraszam na moje GG POZDRAWIAM Smile

RE: Kilka słow o sobie... - Hazzy - 20-12-2014

Witam! Nazywam się Mateusz, mam 16 lat. Uczęszczam do technikum. Rapem na poważniej zacząłem się interesować od poznania Tupaca w 2008 roku i później poszerzyłem swoje horyzonty co do rapu. Zacząłem słuchać artystów powiązanych z Tupaciem (Ludzie związani z Death Row jak np. Snoop Dogg, Dr.Dre). G-Funk poznałem przez moją grę w San Andreas. Jarałem się mocno Radiem Los Santos i dość dużo czasu spędziłem na tą grę. Interesowałem się jakiś czas przynależnością artystów do gangów i zainteresowałem się tym tematem oglądając różne dokumenty i filmy powiązane w jakiś sposób z tym klimatem jak np. komedia chłopaczki z sąsiedztwa. Aktualnie słucham troszkę współczesnego rapu jak Kendrick Lamar, Schoolboy Q, troszkę Wiz Khalify (gustuję najbardziej w kawałkach przed 2010r, chociaż mixtape 28 grams w moim odczuciu nie był taki zły). Do moich ulubionych artystów z zachodniego wybrzeża lat 90 należą: Tupac, Snoop Dogg, Dr.Dre, Ice Cube, Grupa N.W.A, Dresta, Nate Dogg,Dj Quik ,Skee-Lo. East Side: Wu-Tang Clan, Nas, Mobb Deep. Ze współczesnych artystów: Dillon Cooper, Wiz Khalifa, ScHoolboy Q, Young Sinatra, Young Maylay, Kendrick Lamar i ostatnio Jay Rock. Aktualnie poszukuję czegoś nowego bo troszkę tego co słuchałem niestety po tylu odsłuchach straciło swój klimat, ale nadal w dziedzinie rapu czy G-Funku i dlatego tutaj się pojawiłem. Mam nadzieję, że dołączenie do tego forum było słuszną decyzją. Pozdrawiam wszystkich !

RE: Kilka słow o sobie... - Emkej - 20-12-2014

Wiadomo, że to była słuszna decyzja! Siemano Big Grin

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 20-12-2014

Siema Mateusz. Posprawdzaj sobie popularne tematy o artystach, których jeszcze nie słuchałeś i na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

RE: Kilka słow o sobie... - bronx88 - 21-12-2014

Siemanko Mateusz. Zajawka widzę jest Big Grin miłego na forum.

RE: Kilka słow o sobie... - Houserules - 21-12-2014

Odnośnie pytania czy warto, odpowiem ci tak:
Jestem na forum od pół roku a zajawka towarzyszy mi nieprzerwanie od 8 lat. Wydawało mi się, że wiem wiele i słusznie - wydawało mi się. Big Grin Chłopaki tutaj to encyklopedie wiedzy w każdej dziedzinie, a materiału jest tyle, że będziesz nadrabiał przez kolejne kilka lat! Siemanko!

RE: Kilka słow o sobie... - MastaKilla - 24-12-2014

Joł madafaka di oł dabul dżi.