G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 12-06-2014

Siema Miłosz!

RE: Kilka słow o sobie... - bronx88 - 16-06-2014

Elo. Miłego na forum

RE: Kilka słow o sobie... - SIKORA - 18-06-2014

Siema, jestem SIKOR, bo tak na mnie mówią po nazwisku. Na forum trafiłem super-mega przypadkowo przez Google Grafika (nie pytajcie jak dokładnie ;D). Moja przygoda z amerykańskim hip-hop'em, bo takowego słucham, zaczęła się rok temu, kiedy zacząłem intensywną naukę języka angielskiego i slangu (amerykańskiego), dlatego rekreacyjnie postanowiłem posłuchać sobie Hip-Hopu właśnie z tamtych rejonów. Moim ulubionym artystą jest Świętej Pamięci Nathaniel D. Hale znany jako Nate Dogg. "Poznałem" go, gdy słuchałem sobie pierwszy raz dzieła pod nazwą "The Next Episode" i kiedy Dr. Dre pod koniec kończył nawijkę i już miałem przewijać, usłyszałem: "HOLD UP! WAAAAA-AIT" ~ Nate Dogg; i dosłownie się w nim zakochałem, pomimo, że jestem hetero. Jest jedynym artystą, którego podobają mi się wszystkie jego dzieła. Pobrałem do dziś wszystkie płyty: G-Funk Classics Vols. 1 & 2; Music And Me; nieopublikowany album Nate Dogg - Nate Dogg i nie wszystkie jeszcze utwory z jego gościnnym udziałem. Aktualnie szukam tych najmniej znanych (czyt. nieopublikowanych), pokroju "Sammy Da Bull"; "What They Think", "Pimp Therapy" i wiele innych, których być może jeszcze nie odkryłem. Nie potrafię ocenić, czy wolę H-H, czy G-Funk, jednak skupiam swoją uwagę głównie na Nate Dogg'u. Idąc tropem Nate Dogg'a natrafiłem również na innego G-Funk'owego artystę - Butch'a Cassidy, którego też ubóstwiam. Najbardziej żałuję tego, że zacząłem słuchać Nate'a po śmierci. W przyszłości zamierzam odwiedzić jego grób.

RE: Kilka słow o sobie... - adi760 - 18-06-2014

A sprawdzałeś płytę 213?

RE: Kilka słow o sobie... - SIKORA - 18-06-2014

(18-06-2014, 17:13:18)adi760 napisał(a):  A sprawdzałeś płytę 213?

Również. Najlepsze utwory: "I'm Fly", "Run On Up" i "Groupie Luv".

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 19-06-2014

Siema Sikor i propsy za zajawkę na Nate'a. dpg4life pewnie dużo może Ci polecić dobrych mniej znanych rzeczy od Nate'a.

RE: Kilka słow o sobie... - GSB - 08-07-2014

siema, zarejestrowałem się niedawno, przyznam że forum ma własny g-funkowy urok, który mnie się bardzo podoba. nie wiem, czy czasy czasy świetności forum już za nami, ale chyba jest mniej aktywnych forumowiczów, niż dawniej ;p

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 08-07-2014

Siema GSB. W wakacje zawsze jest znacznie mniejszy ruch.

RE: Kilka słow o sobie... - Emkej - 10-07-2014

Siema, jestem Michał, mam 15 lat, pochodzę z Poznania, lubię grać w kosza, słucham głównie amerykańskiego rapu, np. Tribe Called Quest, Common Sense, MC Eiht, Kam, Kokane, B.G. Knocc Out & Dresta, DPG, Da Lench Mob, Wu Tang, Mobb Deep, Slick Rick. Z polskiego np. Killaz Group, Beat Squad, Projekt West - czekam z niecierpliwością na drugą płytę Smile - , Bida Skuad, Green Team, Włodi, Grammatik, Vienio & Pele. Poza rapem słucham Funku. Mam nadzieję, że poznam tu wielu zajebistych ludzi i dowiem się wielu rzeczy na temat G-Funku, tym bardziej, że lato trwa, trzeba zaopatrzyć się w nowe płyty, póki czuje się klimat LA na ulicach Wink

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 11-07-2014

Siema Michał! Myślę, że bez problemu zrealizujesz tutaj to co napisałeś w ostatnim zdaniu.