G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - kipuch - 29-05-2013

Siemano panowie, Kipuch, Poznań, 18 lat. Z rapem jako słuchacz już od 10 lat - 1 płytka 'Na legalu' Slums Attack, ale z czasem zakochałem się w tej muzie zza oceanu za sprawą Eaziego i jego beefu z doktorkiem Smile. Nie słucham jakoś konkretnier g-funku ale na pewno jest to jakaś część twórczości moich ulubieńców.Ogólnie, zajebiście w końcu znaleźć forum gdzie członkowie mają dużą wiedzę o tej muzyce, także moge śmiało poszerzać swoje horyzonty. Ulubieni wykonawcy: WTC, Outkast, Eazy E. Pozdro !

RE: Kilka słow o sobie... - Mietek23 - 30-05-2013

Witamy kolejnego poznaniaka na pokładzie Smile

RE: Kilka słow o sobie... - bronx88 - 30-05-2013

Siema Kipuch Big Grin

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 30-05-2013

Siema kipuch. Obczaj sobie innych artystów powiązanych z tymi co podałeś to wyczaisz mnóstwo dobrego materiału.

RE: Kilka słow o sobie... - KrisKross - 08-06-2013

Czesc, mam na imie Pawel, lat 16 i pochodze z takiej miejscowosci, moze troche o smiesznej nazwie : Szyszki (woj. lubelskie) rapem INTERESUJE sie od kilku ladnych lat.. Jestem taka osoba ktora lubi zaglebiac sie w to co robi, wiec duzo czytam, slucham i oczywiscie kolekcjonuje plyty.. Jestem dosc przyjazny i raczej da sie ze mna dogadac.. Glownym moim hobby jest pilka nozna, fan Man Utd Smile Nie mam ulubionych raperow bo jaram sie ich duza iloscia i raczej trudno jest mi wymienic konkretnych. G-funk mnie rozluznia wiec oto i jestem Smile

RE: Kilka słow o sobie... - bronx88 - 08-06-2013

Siema Pawle, miłego na forum Smile

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 08-06-2013

Siema Paweł. Zdecydowanie znajdziesz tutaj mnóstwo rozluźniającej muzyki.

RE: Kilka słow o sobie... - Murda - 18-06-2013

Siemanko! G-Funku słucham od kilkunastu lat, a dokładniej lubię odszukiwać w kawałkach west coastowych sampli wziętych z oldis`ów Cool Poza tym uwielbiam amerykańską motoryzację - poniżej 80 rocznika, oraz lowridery Big Grin
Pozdro Krzysiek

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 18-06-2013

Siema Krzysiek. Dobre zajawki!

RE: Kilka słow o sobie... - mega_kulis - 13-08-2013

To i ja cos rzuce a jako ze brak mi polskiego windowsa obejdzie sie bez polskich znakow. Jestem Kulis aka Malpa aka Don aka Aktor aka Pationkin aka Kato aka Pisior aka wystarczy na poczatek. Na mojej polce znajdziesz od Westu do Eastu, od nowego Yorku do LA. Dominuje West chomikuje cd mam ich z 500, moze wiecej kto go tam wie. Napierdalam rymy od 98' i nie czytalem regulaminu bo mi sie nie chcialo. Poosataram sie duzo nie przeklinac, bede kiedy musze. Nagralem 6 plyt i nagrywam nastepna, bedzie na niej collabo z nieszczesnym menelem Teha ktory gdzies sie tu panoszy. Lukaj na avator jak chcesz widziec moj pysk Kyny. Niebawem oddam dlugograjaca plyte o ktorej byc moze bedzie glosno za sprawa nieszczesnego menala Tehy i mu podobnych. Wiecej grzechow nie pamietam pamietaj We Da ... West We Bang ... N U Do Know That!