G-funk.eu forum
Kilka słow o sobie... - Wersja do druku

+- G-funk.eu forum (http://forum.g-funk.eu)
+-- Dział: Organizacyjne (http://forum.g-funk.eu/Forum-Organizacyjne)
+--- Dział: Przywitanie (http://forum.g-funk.eu/Forum-Przywitanie)
+--- Wątek: Kilka słow o sobie... (/Thread-Kilka-slow-o-sobie)

RE: Kilka słow o sobie... - Tonulo - 23-03-2012

EEEEeeeeemaaa
Jam jest Tony lat18,
g-funkiem zajaralem sie przez South Circle i jakos to juz ruszylo dalej.
jaaram sie: typami z aotp, e-40,RBL posse, sean price,Randam LUCK i reszta kotow ktorych chyba wszyscy znaja. najwieksza zajawka na dobre podziemie nie wazne czy stare czy nowe. Jest zajawa! Czuje ze znajde tu spora dawke rapu ktora bede codziennie wchlanial!
koniec spowiedziii elo!

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 23-03-2012

Siemanko Tony. Wyczuwam konesera undergroundu hehe.

RE: Kilka słow o sobie... - RapKoneser - 25-03-2012

Na imię mam Aleks i jestem z Warszawy.
Mam 20 lat a swoją historię z rapem zacząłem w wieku 8 lat kiedy to moja siostra przyrodnia nagrała mi pierwszą składankę hiphopową. Były na niej takie klasyki jak Dre i Snoop,Wu-tang Clan albo De la soul. Od razu się zajarałem i do dzisiaj słucham rapu ale nie tylko bo lubię tak że funk i jazz. A wszystko dlatego bo mam rodziców z bardzo dobrym gustem muzycznym i np ojciec nagrywał mi mixtapy Guru 'jazzmatazz'.
Ulubieni wykonawcy gfunku? No jest ich sporo więc nie będę wymieniał wszystkich ale przede wszystkim (kolejność nie ma znaczenia) :
B.G. Knocc Out & Dresta
Dj Quik
Bloods & Crips
stary Snoop Dogg
tak samo Dre
Tha Eastsidaz
Tha Dogg Pound
I Smooth 7
Eazy E
Mc Eiht
SSC
CMW
Notorious
Rappin 4-Tay
Shade Sheist
WestSide Connection
213
Bad Azz
Mac T
OG Daddy V
King Tee
i inni chociaż żal ich nie wymienić :) Tyle n ten temat. Pozdrowienia dla prawdziwych !
Piona ELO

RE: Kilka słow o sobie... - Karmazynowicz - 25-03-2012

Zazdrościć rodziców Big Grin Siemanko.

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 25-03-2012

Siema Aleks.

RE: Kilka słow o sobie... - Suzi STW Bullz - 25-03-2012

Siemano Koneser!

RE: Kilka słow o sobie... - KoolG - 03-04-2012

Witam wszystkich.
Już od jakiegoś czasu przeglądam te forum, więc w końcu wypadałoby się przedstawić.
Mam na imię Kamil i mam 26 lat. Udało mi się załapać w podstawówce na boom rapu w Polsce, kiedy to Liroy sprzedawał swój "Alboom". Potem był oczywiście Kaliber 44, Wzgórze Ya-Pa 3 i oczywiście Molesta.
NA początku nowego wieku zajarałem się Nowym Jorkiem i chyba przerobiłem do teraz, większość tego co tam wyszło ale tak samo jak Kool Keith w "Plastic World", musiałem stamtąd uciekać hehe.
Przeniosłem się na zachód i co weekend wyskakiwałem na południe do cioci. Moi ulubieni gracze z zachodu to Freestyle Fellowship i Mykah 9, E-40 i cały The Click, Khayree, Mac mall, Ray luv, Blackalicious itd. O Ice cube, Wc, czy Snoopie nie wspominam bo to raczej oczywiste. Z południa mocno jaram się Z-Ro, Ugk i Mystikalem, oczywiście też Ghetto Boys itd.
Z nowszych rzeczy co wyszły to jara mnie w opór m.in. to co robi Big KRIT, Kendrick Lamar, no i syn E-40, Droop-e.
Najbardziej podoba mi się w tym forum to, ze nie jedzie się bez sensu po kimś za to, że może nie mieć racji lub ma swoje zdanie, a po prostu dyskutuje się. No i dużym plusem dla mnie, jest możliwość znalezienia tu tytułów g-funkowych, o których nawet nie słyszałem, a które bardzo dobrze działają na mnie kiedy za mocno wyluzuję się. Po krótce w sumie to wszystko.
Pozdrawiam wszystkich, Big Up!

RE: Kilka słow o sobie... - Marcin - 03-04-2012

Siema Kamil! Miłego dyskutowania na forum.

PS. A co z Midwestem?

RE: Kilka słow o sobie... - KoolG - 03-04-2012

No w sumie nie wiem czemu nie wspomniałem. tyle tego jest... Oczywiście. Po kolei, Chicago, Common i Twista. Bone Thugs N Harmony i Cleveland. Obecnie niezłe rzeczy robi Machine Gun Kelly i chyba z Cleveland jest. Jt The Bigga Figga, Mac dre i inni. Lubię lubię.
Detroit oczywiście uwielbiam. Wydaje mi się, że większość liznąłem z mapy Hip-Hopowej ale tak jak wspomniałem, najmniej rozeznania mam w g-funkowym undergroundzie.

RE: Kilka słow o sobie... - kamil06 - 13-05-2012

Siemacie. Nazywam się Kamil i trafiłem tu przez Rutrana, który założył temat o G-Funku na forum o pewnej grze. Zacząłem słuchać tego rodzaju muzyki grając w GTA.

To chyba tyle, narazie nic więcej do głowy mi nie przychodzi.