G-funk.eu forum

Pełna wersja: Zmiana wyglądu forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zmiana wyglądu forum była podyktowana aktualizacją wersji forum. Długo z nią zwlekałem, ale w końcu trzeba było ją zrobić ze względów bezpieczeństwa.

Nowa wersja niestety miała w sobie tyle zmian, że wszystkie skórki z poprzednich wersji były niekompatybilne - włącznie z tą, która była używana przez tyle lat na forum. Przestało działać zbyt wiele opcji, żeby ją dalej utrzymywać.

Zmieniłem więc skórkę na nową i starałem się ją upodobnić jak najbardziej do poprzedniej. Z powodu aktualizacji forum przestał też działać stary shoutbox, więc musiałem zainstalować nowy.

Gdyby jeszcze coś działało nie tak albo gdybyście mieli jakieś sugestie jak coś ulepszyć, to dawajcie znać.
Ja mam jedyną sugestię żeby czcionka w postach była większa, bo jak dla mnie to trochę za mała Smile
Wcześniej dank i Goły zwracali uwagę, że była za duża. Teraz zmieniłem na trochę większą. Lepiej?
Teraz jest idealnie Smile A ogólnie to propsy forum wygląda teraz bardzo fajnie Smile
Jak dla mnie nadal czcionka jest za mała Tongue. I ja bym tak wgl zablokował możliwość dodawania sygnatur, albo napisał gdzieś w dziale organizacyjnym, żeby sygnatura nie miała większego wymiaru niż ileś tam pikseli, bo się robi więcej obrazków niż tekstu...
Czcionka jest zależna od rozdzielczości Twojego ekranu. Jak dam większą to za dużą będą mieli ludzie z wyższą rozdzielczością.

Co do sygnatur to staram się pilnować, żeby nie były za duże.
Chyba z mniejszą rozdzielczością Wink. Porównując do stanu poprzedniego i innych stron to czcionka na pewno jest mniejsza, ale jak inni tak wolą to się dostosuję - nie jest to jakiś duży problem.
Gdyby więcej osób zgłaszało, że jest za mała to zwiększę.