G-funk.eu forum

Pełna wersja: Oceń powyższy Pop/Rock/Dance track w skali od 1-10
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Teraz zakładam temat dotyczący oceniania kawałków spoza gatunków tych, które oceniamy już na forum w innych tematach. Pomijamy więc drodzy użytkownicy kawałki stricte rapowe, soulowe, R&B, Funkowe, New Jack Swingowe itp. Starajcie się dawać tutaj kawałki które pasują do tytułu tematu i pokrewnych brzmień.

Zaczynamy zabawę Big Grin

0/10 Big Grin

to jest dopiero kurva klasyk Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hahahahahahaha

8/10 to całkiem dobry taneczny numer lat 80tych Smile

No to też pojadę klasykiem Big Grin

klasyk 100% 9/10

to dorzucę coś z rytmów Italo Disco klasyka lat 80 Big Grin tańczcie kurva tańczcie Big GrinBig GrinBig Grin

7/10 klimat dobry.

A teraz zmiana nastroju:

10/10 bardzo dobry album "Appetite For Destruction" same kultowe kawałki, skrzeczące darcie Axl'a no i wspaniałe solówki Slash'a

to jak lecimy Rock'owo to Rock'owo Wink a właściwie Speed Metal'owo Smile znany klasyk... spokojny do czasu, później ma pazur Wink

7/10 może być Big Grin

A teraz kolejna klasyczna rockowa balladka z lat 90tych Tongue

8/10 bardzo popularny track

kolejny znany track z lat 90 Smile

8/10 przyznam się bez bicia ziomek, że nie słyszałem wcześniej tego tracka Big Grin
Może dlatego że lata 90te to moje dzieciństwo i nie wszystko łapałem na uszy, a jestem rocznik 1986.

Ale tym filmem i trackiem jarałem się już w wieku 5 lat gdy powstał w 1991 roku:

Film to był wtedy totalny rozpierdol, nie było lepszych efektów specjalnych aż do Matrixa w 1999 roku Tongue
10/10 mega klasyk !!! każdy chyba kiedyś w mniejszym lub większym stopniu jarał się Guns N Roses Wink

Thrash Metal'owy klasyk... OverKill... jeden z moich ulubionych "ostrych zespołów' Wink

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12