G-funk.eu forum

Pełna wersja: Nowa seria g-funkowych koszulek (nowy wzór)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Rozpoczynamy zbieranie zamówień na g-funkowe koszulki. Tym razem można zamówić dwa wzory - nowy wzór "I'm bumpin' g-funk" oraz stary wzór z literą G. Ponadto można zamówić longsleeve'a, a także bluzę.

Wszystkie szczegóły na tej stronie: http://www.g-funk.eu/g-funkowa-koszulka/ Zamówienia zbieramy do 22 października.
Cytat:Wybrany paczkomat dostawy – podaj jego kod (tutaj lista: http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat) LUB adres jeśli wysyłka następuje do Wielkiej Brytanii

Mam rozumieć ,że w Polsce wysyłacie TYLKO na paczkomaty ?
Jest opcja wysyłką Pocztą Polską jeśli nie masz nigdzie w pobliżu paczkomatu albo go preferujesz. Standardem jest paczkomat, bo wysyłka pocztą dużej liczby paczek jest koszmarem.
a jakie koszty wysyłki pocztą ?
Takie same jak InPostem, czyli cena pozostaje bez zmian - 69 zł.
Marcin a jak wyglądają koszty jeśli chodzi o bluzę?
Zależy od modelu. Tak jak napisałem na stronie podeślij mi wybrany model ze sklepu Urbancity: http://www.urbancity.pl/p/urban-classics-2017-b/urban-classics,bluzy/p-1/r-15/o-n/s-6 i sprawdzę jaka jest cena u dystrybutora i ile by to wyszło łącznie z nadrukiem.
Widzę jest tutaj chęć paru osób na bluzę, może łatwiej by było zebrać parę osób i zamówić. Ja bym był chętny na bluzę też.
Mogę zamawiać po jednej sztuce z danego wzoru, więc z tym nie ma raczej problemu, tak długo jak dany model w danym rozmiarze jest dostępny.
Marcin ale to da się zrobić taki nadruk na bluzie rozpinanej z przodu na zamku błyskawicznym,czy w przypadku rozpinanych tylko na plecach?
Stron: 1 2 3 4