G-funk.eu forum

Pełna wersja: Nowa g-funkowa koszulka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Rozkminiam nową serię koszulek. Z powodu zmian u hurtownika musiałoby jednak być teraz od razu 50 zamówień na jedną serię. Stąd myślałem o nowym wzorze, tylko białych koszulkach i być może limitowanej edycji (tylko 50 koszulek albo coś w tym stylu).

Kto byłby zainteresowany?
Ja byłbym zainteresowany i wziałbym z 2 koszulki na pewno Smile
Ja jak najbardziej. Big Grin
Jak szef odda zaległą pensje to kupię.
Jakieś sugestie co do wzoru? Można rozkminić haft, ale tu uprzedzam, że cena będzie zapewne co najmniej 15 zł wyższa, żeby było to zrobione porządnie.
haha Budry

może być haft,byle nie był za gruby,albo coś w stylu jak ostatnio
a może zamiast koszulek jakąś bluzę,najlepiej bez kaptura, rozpinaną
Z bluzami problem taki, że musiałoby być ich zamówionych pewnie z 20, żeby mieć minimum kwotowe zamówienia. Na koszulki chyba by było łatwiej znaleźć więcej zainteresowanych osób.
ja wstępnie licząc zamówienia "od chłopaków" wziąłbym z 10 ale musze to potwierdzić jeszcze na 100% (niedługo koszluki G w klipie PL2LBC)
Wziąłbym to samo co było wcześniej, ale jak nowy wzór będzie git to nie ma problemu. Bluza bez kaptura jak złoto - też znajdą się fundusze.
(02-09-2014, 12:35:18)adi760 napisał(a): [ -> ]Wziąłbym to samo co było wcześniej, ale jak nowy wzór będzie git to nie ma problemu. Bluza bez kaptura jak złoto - też znajdą się fundusze.

adi jak by co mam jeszcze jedną w rozmiarze L fioletową nówka z metkami
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9