G-funk.eu forum

Pełna wersja: Pierwsza g-funkowa koszulka - kolejne serie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dla ułatwienia składania zamówień na nowe koszulki na tej stronie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące nowych serii produkcyjnych koszulek oraz longsleeve'ów: http://www.g-funk.eu/g-funkowa-koszulka/

Tam też znajduje się formularz zamówienia.
Tak dla informacji jest stosunkowo małe zainteresowanie drugą serią, więc możliwe, że na chwilę obecną będzie to ostatnia, bo nie opłaca mi się robić 10 koszulek na serię.
ja bym wziął jeszcze z 2,ale dopiero po wypłacie,czyli po 10 Smile
możliwe ze kilka sztuk poleci do francji,bo sie mnie jeden typ pytało nie na fb... ma sie odezwać no i jedna na bank leci do holandi i pewnie na jednej sie nie skonczy ale zobaczymy do 15
Spoko, jak coś to dawajcie znać na maila albo PW. Jeszcze jest nieco ponad tydzień na zamówienie. Na razie zamówień jest w porównaniu do pierwszej serii dosyć mało, więc podejrzewam, że przez dłuższy czas nie będzie sensu robić trzeciej serii, a nie będę jednak wykładał z góry kasy, żeby mieć koszulki na miejscu.
Istnieje możliwość zrobienia vlepek z tym logiem ?
Jest taka możliwość, ale nie opłaca się tego robić w liczbie kilkunastu sztuk. Musiałbym znaleźć chętnych tak, żeby zamówić tego chociaż z 500-1000 sztuk.
500 sztuk to minimalny nakład jednego wzoru vlepki. Pewnie większa jak 10x10 by nie była.
Można mniej, ale jest to mało ekonomiczne.
Nie wiem czy mniej. Z firm w których robiłem vlepki zawsze 500 było minimalnym nakladem.
Stron: 1 2 3