G-funk.eu forum

Pełna wersja: G-funkowa koszulka - pierwszy projekt: głosowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Głosujcie, który wzór jest lepszy:

1. Wzór zrobiony przez grafika:

[Obrazek: new2.png]

2. Wzór "roboczy" zrobiony przeze mnie na podstawie oryginalnego projektu. Na projekcie byłyby dalej trampki i kości tak jak na pierwszym, a znak mógłby wyglądać trochę lepiej:

[Obrazek: 12.png]

Jeśli wybieracie drugi projekt, dajcie znać czy wolicie 187 czy 213. 187 to w slangu morderstwo, swego rodzaju symbol rozwinięcia "gangsta" jako "g" w "g-funk". 213 to numer kierunkowy dla downtown LA, czyli symbol Kalifornii i jednocześnie może służyć jako nawiązanie do Snoopa, Warrena i Nate'a.

Głosowanie kończy się o 22 w czwartek.
musi wygrać ta pierwsza bo inaczej nie kupieSmile jest lepsza zdecydowanie niz 187...
Druga zdecydowanie a gdzie ta z Nate'm :/
^^^^^^^^^^^
zostalal pogrzebana razem z nate;em Smile

187 zedcydowanie ale 213 to tez dobry pomysl a ta z glowa zalatuje prawilnictwem i tepymi gimbami
ten wzór z ND był chujowy na maksa przecież... bandany i prawilne gimby? raczej nie w plSmile przynajmniej ja nie widuje takiej stylówy na miescie
głos poszedł na cali 187, dobry pomysł że zamiast tego może być "Long Beach 213" ale to jak już tam chcecie Wink
Zdecydowanie 187,ta z głowa słabsza owiele.....jednak myslałem ze coś ciekawszego wybierzecie...
co ma bandana do prawilniactwa?
Sorry, ale nigdy się wszystkim nie przypasuje. Na Nate'a było więcej głosów negatywnych i rozumiem to podejście - przynajmniej jako pierwsza koszulka powinien być projekt uniwersalny, potem możemy zrobić projekty tylko dla części osób.

Dla mnie priorytetem jest teraz zrealizować ten projekt i zrobić to jak najszybciej, żeby niepotrzebnie nie przedłużać i bawić się w detale. Na bazie tego co będzie teraz rozkręcimy to dalej.
Z Cali 187 lepsza, bardziej oddaje luzny klimat a nie spinke na akcje w bandanie
Stron: 1 2 3