G-funk.eu forum

Pełna wersja: G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
uważam, że bandana jest też symbolem, szkoda jednak, że nie ma do tego dobrego profilu jak składa palce w takie coś
zadnego Nate'a kontur glowy - spoko ale jak jest Nate to jest no-no dla mnie Smile
Jeszcze prostsza opcja - zamiast dawać kontur głowy Nate'a dać w tym miejscu po prostu znak West w tym stylu:

[Obrazek: sticker,375x360.u3.png]

Wtedy design będzie neutralny jeśli chodzi o gusta muzyczne.
No jest to ciekawa opcja - wrzuć to Marcin najlepiej na projekt żeby każdy sobie zobaczył jak się prezentuje z innymi elementami.
(11-02-2014, 16:16:21)Marcin napisał(a): [ -> ]Nie dawałbym typowo zdjęcia Nate'a ani żadnego napisu RIP. To koszulka g-funkowa, nie ku pamięci Nate'a. Same kontury/rysunek dla wczutych osób i tak będą wystarczająco jasne.

Racjonalne podejście do tematu,jednemu będzie podobizna Nate'a a drugiemu nie,i dlatego może być tak że zainteresowanych albo będzie więcej albo mniej,więc do końca bym tak tego nie robił.
Lapka WEST mi pasi
głowa była by lepsza,jak nie Nate,to jakiś gangsta Big Grin w bandanie Big Grin
Tak mogłoby to wyglądać ze znakiem West (zrobione przeze mnie amatorsko):

[Obrazek: 4.png]
[Obrazek: SnoopDogg-OrigionalGangstaCrip.jpg]
moze taki profil tylko zeby była cała czarna twarz jak na tym projekcie pierwszym a afro zeby nie było ze to snoop

(11-02-2014, 20:31:53)Marcin napisał(a): [ -> ]Tak mogłoby to wyglądać ze znakiem West (zrobione przeze mnie amatorsko):

[Obrazek: 4.png]

dobre
Podbijam,lepszy projekt niż pierwszy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19