G-funk.eu forum

Pełna wersja: G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
To foto jest słabe,man gdzieś na dysku świetne foty nate'a to podklepie..
Shyzzle to podrzuć jakieś spoko foty w dużej rozdzielczości, idealnie takie, gdzie jest białe tło i Nate najlepiej w bandanie zawiązanej z przodu. Wtedy łatwo to zmienić na wektory i zachować dobre kontury.
(11-02-2014, 19:05:55)Marcin napisał(a): [ -> ]Jaki konkretnie cytat? Nie brałbym żadnych undergroundowych cytatów - chyba lepiej postawić na trademarkowy wers jednego z pionierów niż szukać czegoś oryginalnego na siłę.

Można wziąć np. cytat 'Paca: "I'm bumpin' G-Funk but u can call it what u want" Smile

Myślę, że najlepszy na kontur byłaby ta pierwsza fotka Nate'a jak pokazuje West - moim zdaniem sama mapka Kalifornii w zupełności wystarczy, nakładanie map Compton czy Long Beach to już zbytnia ingerencja w indywidualne upodobania.

Postawiłbym raczej na ogólne znaki rozpoznawcze, czyli Cali, Lowridery, Palmy, Trampki itp. bez wchodzenia w większe szczegóły - trzymajmy się prostoty bo nakładając na to "G" zbyt wiele elementów zrobi się burdel.
[Obrazek: nate_dogg_by_b_e_z_a-d3djgpx.jpg]

[Obrazek: nate_dogg_tribute_by_insanekaffeine-d3bwcz8.jpg]

[Obrazek: natedogg_by_liquid2042-d3byah6.jpg]

[Obrazek: r_i_p_nate_dogg_by_aramooo-d5081l8.jpg]

[img][Obrazek: nate_dogg_by_hmnialkandri_d6ezouc.jpg][/img]
dpg wszystko spoko, ale nie mogę dawać na projekt czyjegoś projektu bez jego zezwolenia. Jak masz kontakt z grafikami i dostaniesz ich pisemne pozwolenie to możemy przemyśleć umieszczenie któregoś z tych rysunków, chociaż wg mnie nie są zbyt dobre i nie przypominają Nate'a.

Mietek - słuszna uwaga z przesadzaniem z elementami. W takim razie sugerujesz, żeby zostawić tę mapę Kalifornii tak jak jest? Jedyne co mi trochę przeszkadza, to że jest ona tak obrócona (w rzeczywistości powinna być prawie pionowo).

Dowiadywałem się już o koszulki - możemy zrobić produkcję na koszulkach Urban Classics w trochę wyższych cenach niż Fruit of the Loom. Będą dostępne zarówno kroje regular (do XXL) jak i urban z dłuższymi rękawami i szersze (rozmiary aż do 6 XL).
mi osobiście ta ostatnia grafika sie podoba najbardziej
No po edycji to ta ostatnia jest faktycznie bardzo spoko. Dawałem już ją na innym projekcie: http://karmajello.com/postcont/2013/04/Nate-Dogg-Nobody-Does-it-Better.jpg Wiesz może kto ją wykonał?
Marcin, ostatnie zdjęcie będzie idealne
Dzięki PwR za opinię!

Znalazłem jeszcze coś takiego: http://96design.deviantart.com/art/Nate-Dogg-267980159

Osoba, która to wrzuciła to pewnie autor tego projektu. Wydaje mi się, że tylko przerobił oryginalne zdjęcie, więc ostatecznie tak właśnie mogłoby to wyglądać na koszulce.

To też jest kozackie i fajna jest prostota: http://artistik-bootya.deviantart.com/art/NATE-DOGG-INK-289196474

Przejrzyjcie sobie projekty tutaj i powiedzcie, które są najlepsze: http://www.deviantart.com/?q=nate+dogg&offset=0 W wypadku Deviantart i oryginalnych autorów mogę się z nimi skontaktować i uzyskać w razie czego ich zgodę na użycie tego na koszulce.
(11-02-2014, 19:34:22)Marcin napisał(a): [ -> ]Mietek - słuszna uwaga z przesadzaniem z elementami. W takim razie sugerujesz, żeby zostawić tę mapę Kalifornii tak jak jest? Jedyne co mi trochę przeszkadza, to że jest ona tak obrócona (w rzeczywistości powinna być prawie pionowo).

Dowiadywałem się już o koszulki - możemy zrobić produkcję na koszulkach Urban Classics w trochę wyższych cenach niż Fruit of the Loom. Będą dostępne zarówno kroje regular (do XXL) jak i urban z dłuższymi rękawami i szersze (rozmiary aż do 6 XL).

Tak, sugeruję żeby tą mapkę zostawić tak jak jest - nie kłuje to moim zdaniem aż tak w oczy jakby miała być odwrócona o 180 stopni a jest charakterystycznym elementem całości. W środku literki dałbym jedynie trampki, palmy, lowridery i ewentualnie napis Hollywood - nic więcej bo zrobi się za duży syf a ma być prosto i przejrzyście.

Rozmiary są super, więc czekam na finalizacje wszystkiego i biorę na bank czarne 3XL Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19