G-funk.eu forum

Pełna wersja: G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Wstawić Nate'a i trampki - na tym bym zakończył jakieś większe zmiany. Budynki i lowridery zostawiłbym na następne projekty.
Proponował bym coś takiego,oczywiście trzeba by odkryć te palmy,które lekko zasłoniłem mapą Compton Big Grin
Pod głową Nate'a dałbym jakiś napis RIP z datą ? Big Grin

[Obrazek: 20qkl21.jpg]
@StayTrue

Spoko, pomyślę jak to by wyglądało i zobaczymy. Problem z tymi konturami Kalifornii jest też taki, że jest ona odwrócona, by się wpasować w "g" (na mapie wygląda zupełnie inaczej, trochę jakby położyć kontury Polski na boku i zapytać kogoś jakiego kraju to mapa).

@goly
Nie dawałbym typowo zdjęcia Nate'a ani żadnego napisu RIP. To koszulka g-funkowa, nie ku pamięci Nate'a. Same kontury/rysunek dla wczutych osób i tak będą wystarczająco jasne.

Dzięki za podrzucenie tego od razu na projekcie - pomysł z mapą jest fajny, podmieniłbym to tylko, żeby było Long Beach.

Podrzucać dalej feedback, coś z tego razem połączę i jutro podeślę grafikowi do poprawek.
Spoko ten projekt tylko Nate z bandaną musi być obowiązkowo
mi natomiast np nie podoba sie projekt z glowa nate'a. wyglada mega nienaturalnie i tak jak mowi marcin, z g-funkowje koszulki robi sie t-shirt ku jego pamieci. pamietajmy ze g-funk to nie tylko nate i ja wgl wolalbym koszulke bez glowy zadnego z raperow. wole symbole Wink

ewentualnie gdyby nate byl narysowany, ale jego prawdziwe zdj nie pasi do tego projektu moim zdaniem zbytnio
ekstra projekt bierem
(09-02-2014, 17:02:15)Marcin napisał(a): [ -> ]Projekt nie byłby identyczny do tamtego ani nawet specjalnie zbliżony - tylko zainspirowany na zasadzie literki "g" i motywów w środku.

Materiał byłby dokładnie ten sam, podobno to najlepszy wybór. Jak się sprawdza ta koszulka po półtora roku noszenia?

Ogólnie sprawdza się spoko, ale materiał mógłby być przyjemniejszy w dotyku Tongue

Dla mnie też jest lepsza wersja bez konturów.

Zastąpiłbym głowę, ale żadnym konkretnym wykonawcą i bez napisów R.I.P. itd. Tzn. może być np. Nate Dogg, ale same kontury.
Czy zastąpienie tej afro głowy którymś z tych zarysów Nate'a będzie wg Was spoko?

[Obrazek: nate.png]
[Obrazek: nate2.png]
[Obrazek: nate3.png]
[Obrazek: nate4.png]
[Obrazek: nate5.png]

To wektory zrobione na szybko przeze mnie - grafik by to oczywiście zrobił o wiele porządniej. Jak macie inne zdjęcie Nate'a, które lepiej by wyglądało po zmianie na wektory, to podrzucajcie. IMO ostatnie ma najlepszy klimat.
Dobrze jest ,tylko inny cytat.. Zbyt oklepany juz jest warrenoski..
Jaki konkretnie cytat? Nie brałbym żadnych undergroundowych cytatów - chyba lepiej postawić na trademarkowy wers jednego z pionierów niż szukać czegoś oryginalnego na siłę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19