G-funk.eu forum

Pełna wersja: G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
te palmy po lewej obok 213 nie pasuja - po nałożeniu na mapę nie wiadomo co to jest -jakby tusz sie rozlał
jest ok
No i elegancko
Pasi pasi
Całkiem spoko
Jest gitarra Smile Usunąłbym tylko te palmy z mapy i można przystępować do działania Wink
bardzo ładnie teraz to wygląda o wiele lepiej. myślę ze jest idealnie.
Ale mam takie pytanie. Czy koszulki będą dostępne tylko dla tych osób którzy teraz wpłacą kasę,przed tym jak to pójdzie do realizacji? Czy też da radę później trochę? Bo ze mną jest taka sprawa, że w tym momencie hajsu nie mam. Będę go miał pod koniec tego miesiąca (może),a jestem bardzo chętny nabyć tą koszulkę Smile Interesował by mnie jakiś duży rozmiar.
Tam w tym projekcie słowo "rythm" to jest celowy zabieg żeby było bardziej slangowo? bo jeśli tak to spoko by było też w drugiej części napisu to zmienić Smile
możesz poprosić o format png?
tu jak przybliżam nazwy miast sie rozmazuja.
Jak już wszystko będzie ogarnięte to wrzuć finalną grafikę, rozmiarówkę i ceny, bo już się trochę pogubiłem Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19