G-funk.eu forum

Pełna wersja: G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Za małe te zdjęcia i jakość jest zbyt słaba, żeby coś z tego zrobić. Pracuję właśnie nad paroma propozycjami i niedługo wrzucę. Jutro chciałbym wybrać jeden projekt i podesłać do grafika, żeby profesjonalnie tak poprawił.
moim zdaniem 1 projekt byl elegancki i nie potrzebowal zmian. ja np. mega lubie nate'a i nie uwazam go za wacka ale wole uniwersalna koszulke a taka bylaba na bazie 1 projektu. wgl zdjecia jakiegokolwiek rapera nie beda pasowac do reszty, tylko kontury badz jakis inny symbol, nie "zywe" zdjecie...
kipuch pierwszy projekt nie wchodzi w grę, bo afro prawie wszystkim kojarzy się z funkiem i latami 70., a nie z g-funkiem.

Kilka pomysłów do przemyślenia (wszystkie zrobione amatorsko przeze mnie więc weźcie na poprawkę, że od grafika byłoby lepiej):

[Obrazek: 6.png]
[Obrazek: 9.jpg]
[Obrazek: 11.png]

Tak rozkminiamy co zrobić zamiast tej głowy, a dla mnie najlepiej byłoby chyba zrobić po prostu ostatnią wersję, czyli wstawić tam zwykłą kropkę. Dodać te trampki na słupach, ewentualnie dodać słońce w prawym górnym rogu "g" (albo już to olać bo będą dwie kropki) i gotowe. Projekt jest wtedy najczystszy bez przeładowania detalami.
no dokladnie, wersja z kropka jest ideolo bo jest uniwersalna
no, zostawmy już tą ostatnią + te trampki się doda i jest ok
Te kółko też może być,ale jednak bym wolał coś w tym stylu ,ma być k&%$a GANGSTA Big Grin

[Obrazek: 2196s7b.jpg][Obrazek: 2wggjyx.jpg]

Oczywiście trzeba by poprawić obie głowy( bo Suge wygląda jakby był żydem ),to tak tylko żeby to sobie lepiej zwizualizować i dodałem buty na jednej z fotek, które trzeba by też dodać na drugim projekcie.
Sugerowałem wersję z kółkiem wcześniej ale wtedy to za bardzo "google" wyjdzie (z resztą, prawie każdy zapytany znajomy nie w temacie, w pierwszym momencie zareagował tym hasłem, a dopiero potem, po wyjaśnieniu co to, ze fajny projekt). Te miejsce górne jest chyba punktem w którym dobrze wrzucić, wkomponować jakiś g-funkowy element-klucz. Projekt pierwszy z Natem najbardziej mi się podobał ale rozumiem, kontrę, ze to mogłoby być coś uniwersalnego, nie kojarzonego z konkretną osobą.
Teraz pytanie co ale ja bym coś wrzucił w miejsce kółka bo sam mały napis g-funk i sentencja, a lekko powyżej krajobraz, z reszta fajnie wkomponowany, nic nie mówią klarownie o tej koszulce, co ona wyraża.

Co do projektów gołego, to wiadomo, ze zawsze są klasykami :p
Ten kolo pierwszy bardziej niż Suge.
goly IMO te sylwetki gangsterskie robią z projektu straszny ryniacz i kojarzą mi się od razu z ubraniami dresiarzy i dwunastoletnich hip-hopowców.

KoolG - no właśnie, pytanie co. Mogę zapytać grafika co myśli, ale dobrze by było mieć od razu gotowe sugestie. Jeszcze jedna propozycja:

[Obrazek: 12.png]
a co zamiast tej glowy wstaic jakies lekkie sloneczko z chmurkami - nic bardziej californijskiego Smile i spelanialo by role 'O' i te slupy z trampkami zrobic na blizszym planie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19