G-funk.eu forum

Pełna wersja: Czy kawałek tygodnia ma sens?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na kawałki tygodnia głosuje na forum zwykle maks kilkanaście osób. Przykładowo ostatnio głosowało jedynie 8 osób. Czy jest sens utrzymywać ten pomysł? A może w jakiś sposób go zmodyfikować? Jak macie jakieś pomysły to dawać znać. Jak nie to prawdopodobnie skończy się seria kawałków tygodnia, bo bez sensu jak bierze w tym udział tylko parę osób.
Zależy jak na to patrzeć,można by było wrócić z głosowaniem na główną stronę g-funk.eu,ale pod warunkiem takim że ludzie nie dawali by tak znanych artystów co od razu rzucają się w oczy.
Też to rozkminiałem, tyle że wtedy byłby mały problem z możliwością szybkiego podglądu każdego tracka. Chyba że dawać newsa, ale taki na stronie mógłby szybko zostać przykryty nowymi newsami i prawie nikt by go nie widział.
Jedyny problem do rozwiązania to ten, żeby każdy wchodząc na forum już widział że jest głosowanie bo tak to się to mija z celem.
Sprawa jest prosta,osoba ktorej kawałek wygra,dostaje zestaw płyt lub dobrego grubego jointa Big Grin
a tak serio to powinno to byc bardziej widoczne,albo zeby wyskakiwal jakis czerowny pasek,taki jak przy nowej wiadomosci i zeby go zlikwidowac trzeba zaglosowac Big Grin
goly, to wtedy ludzie będą głosowali byle co, żeby tylko ten pasek zniknął. Big Grin Może zacząć już przymierzać się Artysty Tygodnia albo Albumu Tygodnia? Pomysły są, tylko trzeba je ogarnąć Wink
A nie da się tak zrobić żeby klikając w nowe posty wyskakiwało nam to o głosowaniu jako pierwsze u góry a potem "najnowsze posty"?
Nie chcę żeby też to głosowanie wkurzało userów przez jakieś wielkie napisy czy coś w tym stylu. Chyba żeby robić coś w stylu globalnego przyklejania tematu we wszystkich działach o ile jest taka opcja.
wiesz co to teraz ciężko bo jeżeli to bedzię wkurwiało userów to odrazu wiadomo że to jest nie potrzebne. Albo założyć temat i codziennie informować ze trwa głosowanie na kawałek któregoś tygodnia i kto bedzie chcial to zagłosuje. Bo teraz to tą ankiete jest cieżko znaleźć.
Mam lepsze rzeczy do roboty niż codziennie informować ludzi o ankiecie. Ukryta nie jest - tak jak każdy inny post jest w normalnym widocznym dziale. Jak wchodzisz na forum to masz pokazane, że masz w tym dziale nieprzeczytane posty.
Stron: 1 2