G-funk.eu forum

Pełna wersja: Rap Francuski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W tym wątku proponuje dzielić się najlepszymi według Was trackami z "Le Francji"Big Grin
Na początek tak ode mnie:

Aelpeacha zajebiście i zchilloutem Smile Jaram się takim czymś "oui"

A to jak pasuje?
nie podchodzi mi nawijka, ale bicik spoko

w tym traku mnie rozpierdala bit, do tego jeszcze zajebista nawijka Snipera

ten też bardzo lubię i mam w chuj sentyment
Bit faktycznie fajny ale nie podoba mi się jego flow które denerwuje, przez co się tego nie da słuchaćSmile
Skoro należycie do G-funk Forum, na pewno znacie tego pana, ale warto wspomnieć. Dogg Master.
Świetny beat maker (m.in. XL Middleton'a) i talkboxer. Polecam album "back in town" - może się zdarzyć, że ktoś
się nie zapoznał - a warto!

http://www.youtube.com/watch?v=MjhJIBioo7k
Ostatnio zajarałem się rapem z Francji, a konkretnie ekipą z Marsylii Tongue

Ich nowy kawałek

Nowa płyta chyba się zbliża, nowe IAM w kwietniu ma wyjść o ile dobrze pamiętam. Może Soulkast coś wypuści w tym roku.
Z tych co dość niedawno wyszły polecam 1995 - "Paris Sud Minute", dj'sko-producencki kolektyw z Nantes C2C - "Tetra" choć to bardziej instrumentalna płyta, ale z Francji.
Z G-funku The Touch Funk - "Still Underground" i "Revisites Vol.1" niezłe płyty.
francuski rap jest swietny i zaraz na drugim miejscu po amerykanskim pod wzgledem jakosci i chyba na chwile obenca i nawet bardziej popularny niz np w stanach.
z ostanich rzeczy to jaram sie najbardziej Despo Rutti i czekam na jego nowy album bo to co do tej pory wydal to jest najgrubsze
Gdy ktoś mówi "Francuski Rap" przed oczami staje mi od razu ta grupa.Pytanie kto to ? :]

[Obrazek: n39r34.jpg]
Stron: 1 2 3