G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mironcyo - mieszkam w okolicach Koszalina, mam 20lat, obecnie studiuje na Politechnice Koszalinskiej, interesuje sie historią i polityką.

na forumek trafiłem zupełnie przypadkowo przez google, a g-rapu słucham już od ładnych kilku lat, najbardziej lubie słuchać płyt z okresu lat 90' a moim ulubionym artystą jest Vontel
Witam oficjalnie, hehe.

Widzę, że masz duże rozeznanie w undergroundzie i bardzo fajnie, dużo osób (w tym ja) będzie mogło się dokształcić.
^ post nie na temat, hehe

witam jeszcze raz i propsuje powstanie owego forumka
COP_KILLA - Mam na imię Łukasz,mam 12(!) lat.Interesuję głównie gangsta rapem/g funkiem,lowriderami,parkourem i kilkoma innymi rzeczami,których nie chce mi się wypisywać.Mieszkam w Zabrzu,na śląsku.Moim ulubionym artystą jest Eazy E,Lil 1/2 Dead,Fo'Clips
No więc tak, nazywam się Igor, mam 16 lat, obecnie zajmuje się pół-profesjonalnym gamingiem, a dokładnie Counter-Strike w przyszłości chciałbym być zawodowym gracze i zgarniać kupe kasy za zabawę :] Słucham rapu od stosunkowo niedawna, moimi ulubionymi raperami są Notorious B.I.G, Snoop Dogg (dużo osób przestaje go słuchać, ale ja słucham go już szmat czasu i ciągle się jaram) MC Eiht, MC Ren, Mack 10 to taka piątka którą lubie na równi, ulubionym zespołem jest Compton's Most Wanted, Bloods & Crips łącznie z NRR i DR. Mieszkam w Zabrzu podobnie jak COP_KILLA. Poza rapem nie słucham niczego innego Smile A trafiłem tutaj przez MiMiego i Scorpiona którzy mnie zaprosili na tą stronę Smile
Nazywam się Bartek, mam 17 lat. Interesuję się rapem w każdym rodzaju, ale głównie gangsta rap/g-funk. Oprócz tego moim hobby jest koszykówka, gram i oglądam. Moimi ulubionymi raperami są MC Eiht, 2Pac, Biggie, Big L, Snoop Dogg, Ice Cube, Eazy E. Ulubione zespoły to SCC, B&C, CMW. Mieszkam w Zielonej Górze, a trafiłem tu poprzez forum wscrap.pl.
Mam na imię Przemek, mam 15 lat. Rapu słucham od jakiegoś czasu, ale nadal jestem nowicjuszem Big Grin Tak pozatym to lubię pograć w GTA San Andreas przez internet czyli SA-MP, szczególnie Role Play. A ostatnio trochę gram w MU Online. Moi ulubieni raperzy to: 2Pac, Spice 1, Fo' Clips, Eazy-E, ODB, Ice Cube i dużo innych. Z grup i duetów to napewno Dresta z B.G K.O, Gang Starr, Bloods & Crips i wielu innych.
A trafiłem tu przypadkiem szukając jakiegoś nowego fajnego g-funku. Bo chociaż trochę go już słucham to mało o nim wiem Big Grin
Ja mam na imię Kuba mam lat 13. Najbardziej lubię G-Funk i G Rap. Moi ulubieni raperzy to : Brotha Lynch Hung , Spice 1, Biggie , Redman i inni ... A grupy to : Wu-Tang , Mobb Deep , Bloods & Crips , B.G. Knocc Out i Dresta itd .
Siema B-Loc z kądś cię kojarze xD
z WSCrap.pl