G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
no siemano siemano.
jakie entuzjastyczne przywitanie :d
(15-10-2011, 16:24:21)hajzheimer napisał(a): [ -> ]jakie entuzjastyczne przywitanie :d

no co jak gosc lubi LA Lakers to wypada Big Grin

Ayo, nazywam się Kuba, mam 16 lat rapem tak na poważnie jaram się dopiero od roku, g-funkiem jeszcze mniej, ale i tak jak na zielonego wiem co nieco Big Grin. Moi ulubieni raperzy i producenci to 2Pac, Biggie, Big l, Kool G Rap, Rbx, Lady of Rage, Tha Dogg Pound, Tha Eastsidaz, Snoop Doggy Dogg, Warren G, Nate Dogg, Butch Cassidy, Xzibit, Ice Cube, Brotha Lynch Hung, Sicx, Dr. Dre, Dj Whoo Kid, Battlecat, Cold 187, Bg Knocc Out, Dresta, Eazy E, stary 50 Cent (mówcie co chcecie ;p), WC, Gang Starr, 213, Outlawz, Lil Half Dead, Foesum, Mc Eiht, Spice 1, stary Eminem, Mobb Deep, Tha Alchemist, N.W.A. Z polskich już nie będę wymieniał. Wielu z tych artystów dopiero co poznałem i nie wiem o nich zbyt dużo, wiecie, dopiero się wkręcam ;p Big Grin. Ogólnie jestem zatopiony w rapie, interesuję się tylko hip hopem i rzeczami z tym związanymi. Od dzieciaka słucham rapu, ale tak jak wcześniej wspomniałem tak na poważnie to dopiero od roku. Propsy za forum i stronkę, zajebiste Wink.
Siema Kuba. Fakt, trochę już poznałeś tych artystów jak na słuchanie g-funku mniej niż rok. Poszerzaj wiedzę dalej!
Siemanko! Smile Jak Marcin napisał - poszerzaj wiedzę dalej!
no siemandero.
Cześć,jestem Radek,lat 18. Jaram się rapem od małego, a g-funkiem od około roku, wkręciłem się po przesłuchaniu płyty 247 - Spaleni innym słońcem. Może nie znam zbyt dużo,ale mam zajawkę i cały czas szukam. Dość niedawno zczailem tą stronę, i jest tu to czego potrzebowałem, propsy za to ze to wszystko tu jest.

peace.
Siemka Marvs!
Miłego czasu spędzonego na forum Smile
Siemanko Marvs!
Miłego!
Coś mamy napływ Radków Big Grin