G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(03-07-2011, 00:52:46)Pachenko napisał(a): [ -> ]Bardzo lubie także N.W.A. Od 2-3 miesięcy zacząłem kupować płyty i nie mam zamiaru przestać, chcem stworzyć sobie wielką kolekcję.

hehe witaj w klubie bracie Big Grin miłego na forum Smile
Dzięki za miłe przywitanie Smile
Witam wszystkich nowych użytkowników Wink
Miłego!
Siemanko wszystkim, sprawdzać tematy, póki macie chęci. Smile
Siema Pachenko.
(09-07-2011, 12:36:14)Karmazynowicz napisał(a): [ -> ]Siema Pachenko.

Siema Smile
siemanko !!! niestety przez brak czasu, prace, wyjazd kolejny z kraju nie mam za bardzo czasu ogarniac juz tak muzy jak kiedys - ani udzielac sie na forum, czego bardzo zaluje. jak tam ogolnie forum, rozwija sie ? cos nowego ? wiecej fanow dobrej muzy udziela sie tutaj ?
teraz na szczescie 2 tygodnie w kraju, wiec mam nadzieje nadrobic troche rzeczy ktore wyszly - cos nowego dobrego polecenia pojawilo sie przez ostatnie 2 miesiace z klasyki lub od nowych graczy ?
Nadrabiaj nadrabiaj hehe. Sprawdzałeś Vs Productions - The Playtime?
Eloo,
nazywam się Wojtek i pochodzę z Lublina, za 3 tygodnie skończę 18 lat. Bardzo lubię klimaty West Coast'owe - lowridery, chillujący G-Funk. Moi ulubieni artyści związani z tym nurtem to 2Pac, Ice Cube, Eazy-E, The Game. Na forum natknąłem się podczas szukania właśnie g-funkowych bitów, nawijam już od roku i mam pomysł na zrobienie płyty w takim stylu. Liczę na waszą pomoc hehe Big Grin
Tu możecie mnie posłuchać http://www.myspace.com/pucer
ale ciągle działam, piszę, nagrywam nowe rzeczy więc mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
Pozdrawiam V! Smile
Siema Wojtek. Ekspertem od robienia bitów na forum jest Rutran. Wyluzowanego g-funku znajdziesz tu mnóstwo, przejrzyj sobie chociażby tę listę: http://forum.g-funk.eu/Thread-Sloneczne-g-funkowe-albumy