G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko ninja! Smile

@benek187

Ja mam to na tapecie Tongue
siemano !

Nazywam sie Krzysiek, jestem studentem z Warszawy.
Na ową stronę przygnało mnie zajaranie się g-funkiem i chęć ratowania pamięci o dobrym rapie.
Jestem również raczkującym kolekcjonerem płytek, chętnie kupię nietypowe pozycje.
Mam nadzieję, że czytując posty szanownych Panów znacznie poszerzę swoje horyzonty !

Yo, oj poszerzysz, poszerzysz - jak ja poszerzyłem to ty tym bardziej. Smile
Siema Krzysiek! Pamięć o dobrym rapie nie zginie póki my żyjemy hahaha.
Krzysiek, Ty sobie płyty chcesz kolekcjonować a inni studenci nie mają jedzenia.
Ja mimo dziennych studiów zapierdalam w robocie, żeby na te płytki mieć Wink
innym studentom zalecam to samo Big Grin
A gdzie pracujesz ?
Siemanko, jestem Dawid, mam 16 lat, jestem z małej wioski blisko Sochaczewa który jest niedaleko Warszawy Smile Słucham gangsta rapu/g-funku od jakichś 2 lat, poza tym nie słucham niczego innego. Na tą strone trafiłem swoim własnym tropem, bo szukałem polskiej strony o tej tematyce. Moi ulubieni raperzy to 2Pac, The Notorious B.I.G, Dr. Dre, Eazy-E, Ice Cube, Big L, Snoop Dogg (tylko te pierwsze albumy) i wielu innych(tych o których zapomniałem przepraszam i pozdrawiam ichSmile) . Bardzo lubie także N.W.A. Od 2-3 miesięcy zacząłem kupować płyty i nie mam zamiaru przestać, chcem stworzyć sobie wielką kolekcję. Tak poza tym lubie pokopać piłkę, oglądać filmy i grać na PC.
Od jutro ruszam na wakacyjną robotę żeby zarobić na płyty Smile
Siema Dawid! Posprawdzaj także mniej znanych artystów, bo często są nawet lepsi od tych najbardziej znanych. Powodzenia w robocie hehe.
Siemanko !
Tak trzymaj Smile Nie ma nic lepszego niż w tym wieku kupić sobie płytkę za zarobione wcześniej pieniądze Smile
Powodzenia !