G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
joł. Dużo pisać nie będę, na imię mam Michał, lat 21, student kulturoznawstwa, turntablista Wink G Funkiem już interesuje się już dość długo, odkąd z ziomkiem beatmakerem zaczęliśmy się zgłebiać w temat. Nie potrafię wymienić najlepszego albumy czy wykonawcy, z racji tego że w latach 90 wyszło mega dużo zajebistych produkcji, ale tak to napewno klasyki jak Foesum, Twinz, Lil 1/2 Dead, Madd Hatta, Battlecat, CJ MAC, Mr X, South Central Cartel, The Dove Shack, Vontel,Mr Iroc itp. wbiły się głęboko w moją duszę. Ale widzę że tutaj mega dajecie radę z G Funkiem, więc pozdrawiam was serdecznie i myślę że nieźle się będę udzielał i dzielił jak i przyjmował wiedzę Smile
Siemasz! Wink
Udzielaj się jak najwięcej, miłego Cool
yo CP, poszerzaj wiedzę i witaj w gronie. Smile
Ciężkiepowieki nie wiedziałem że można dawać literówki w nicku Sad
Siemasz, CiężkiePowieki i udzielaj się na forum Wink
Siemano! Na imię mam Mikołaj, lat 14, znalazłem was na googlu jak szukałem vst dobrych do G-funku (tak, jestem początkującym producentem i raperem, i postanowiłem się trochę zagłębić w G-Funk). Generalnie nie jestem w to jakoś mega zagłębiony, ale lubię posłuchać takiego Eazy-E, Nate Dogg'a, Snoop'a, E-40 albo Doktorka Dre. Przeważnie słucham horrorcore'u (ICP, Twiztid, Bloodshot, Esham między innymi). Myślę że dowiem się tutaj jakichś ciekawych rzeczy zarówno o produkcji jak i o innych artystach Big Grin. Pozdro!
Siema Mikołaj. Na pewno obczaisz tutaj sporo nowych artystów hehe.
yo Mikołaj - witaj w gronie - poszerzaj wiedzę. Smile
Siemano DreLoc z tej strony mam 22 lata rapsów słucham od 10 może może troche więcej... głównie ciężki stuff od eastu przez południe po west (Dre Dog, Seagram, 6Pak, Sinister, Mc Eiht, Tech n9ne, Treali Duce, Mitchy Slick, Luni Coleone, BLH, X Raided, Sicx, UGK, 3-6 mafia, K-Rino, N.I.P Psycho Gangsta, SCC etc.) tego mniej więcej słucham wszystkiego nie da się wypisać... Cd-ki kupuje od jakichś 3-4 lat mam na dzień dzisiejszy 200 sztuk no to chyba najważniejsze info...

yo
yo DreLoc, poszerzaj wiedzę i witaj w gronie.