G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
props to the latest homies. stay mobbin!!
Witam
Dobry zwyczaj - przedstaw się, wiec...
Mam 35 lat (w niektórych przypadkach jestem 2x starszy niż niektórzy z Was..),na forum trafiłem przez przypadek - czegoś szukając na wiki :)
Pochodzę z Dolnego Sląska, obecnie mieszkam na Kanarach (zawsze chciałem mieć palmy za oknem) Może to nie LA ale ja tu mam swoja Kalifornie...
Czarną muzyką interesuję się od końca szkoły podstawowej, czyli koniec lat ...80 (czas zapier* niemiłosiernie). Zajarałem się filmami na vhs, nagrywałem płyty z Polskiego Radia (Program 2), oglądałem YoRaps na MTV (z niezapomnianymi prowadzącymi: Ed Lover i Dr Dre)... Fajne były czasy, zamawiało się płyty ze stanów za ciężką kase...Potem boom pirackie kasety i już było łatwiej...
Co do czasu od kiedy słucham G-Funk... to chyba od początku...jak powstał... Generalnie zajawka na WEST zaczęła się od GangstaRap, Ice-T, Geto Boys, NWA, Above The Lav. Pamietam premierowe teledyski na MTV, jaraliśmy sie z kolesiami niemiłosiernie. I dzieki Gangsta Rap moja preferowana muzyczna częścią us został westcoast. Potem pojawił sie solo dre, odpowiedź eazy-e... snoopy, dazy i inne djQuiki i tak mam do dzisiaj... West the best ;)
Ciężko mi napisać kogo z G-Funk lubię najbardziej... ale jeśli miałbym juz wymienić to moze: quik, dpgc (hehe), kokane... :)
To może tyle na początek....
Siema Spee-D! Witam kolejnego weterana.

Na której mieszkasz wyspie?
na tene...
Aha. Planowałem na początku roku przeprowadzić się na parę miesięcy na Fuerteventurę, ale wyszło inaczej. Ale może trafię tam na jesień albo później. Może się pobujamy razem do g-funku jak wybiorę się na Teneryfę hehe.
(06-04-2011, 01:19:13)Spee-D napisał(a): [ -> ]...Witam
Dobry zwyczaj - przedstaw się, wiec...
Mam 35 lat (w niektórych przypadkach jestem 2x starszy niż niektórzy z Was..)..

Yo, yo! Wypowiadaj się i dowiaduj się rzeczy ciekawych.
A raczej proszę pana, bo jestem od pana ponad 3x młodszy Tongue (Mam 11lat)

Cześć, forumowicze! Big Grin
Mam lat 17, mieszkam w Chełmie (woj. lubelskie), jaram się west coast'owymi klimatami już troszkę, znalazłem te forum chyba z googli, a potem przypomniało mi się ono poprzez link u kogoś na profilu na innej stronie.
Hmm... Co jeszcze mogę więcej powiedzieć? Uwielbiam g-funk, wiadomo Tongue
Gdyby było inaczej, to bym tutaj nie zawitał, prawda? Wink
Moi ulubieni artyści/zespoły? Above The Law, Dogg Pound, BG Knocc Out, Dresta, Foesum, Fo'Clips, Warren G, Nate Dogg... Hmm - trochę by jeszcze można było wymieniać Tongue
Oczywiście nie pomijając takich geniuszy jak 2Pac czy Eazy-E Smile
Pamiętam, że pierwszy kawałek rapowy jaki usłyszałem to było 2Pac - Holla If Ya Hear Me, a g-funkowy to Real Muthphukkin G's. Od razu pokochałem te piszczały jak i potem cały ten nurt.

Pozdrawiam. Big Grin
Siema Embe. Propsy za Foesum w ulubionych artystach!
Strzała! Poszerzaj wiedzę !
yo, MB ! Witaj w gronie.