G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Haha oficjalne "siema".
Hi ,Gin And Juice
Pjąna Smile)))) . Nie wypada mowic baw sie dobrze bo ty juz szalejesz troche po tym forum snoop Big Grin
(03-05-2009, 20:07:26)Kasseri napisał(a): [ -> ]Nie wypada mowic baw sie dobrze bo ty juz szalejesz troche po tym forum snoop Big Grin

Nie prawda xD
Siema, jestem Mateusz mieszkam w okolicach Poznania... G-Funku słucham od niedawna... najbardziej jarają mnie stare kawałki Snoop'a... ogólnie cały West Coast... pozdro Wink
Yo witam na forum West
Siema siema. Miłego forumowania.
Elo zycze ciekawych postow Smile
Siemka

Na imie mam Maks & pochodze z dolnego slaska. obecnie przebywam za granica od jakiegos czasu,w niedalekiej przyszlosci planuje powrot, heh Tongue
Rapem interesuje sie juz dosc dlugo. w szczegolnosci West'em ,ale East'em rowniez, no i oczywiscie G-funkiem.
stronke ta - czyli http://www.g-funk.eu sprawdzam od poczatku, tj. od jakis paru miesiecy wstecz, ale dopiero teraz postanowilem zawitac na forum, bo wczesniej czasu braklo Wink

pozdrawiam wszystkich forumowiczow, a w szczegoolnosci budowniczych tej stronki!

peace
Siema siema. Gdzie dokładnie jesteś za granicą?