G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Pozatym nie nawidze naszego graju ktory jest przepelniony prostactwem , cwaniactwem , ludzie nie znaja tutaj pokory , sa zacofani , panuje tu bezprawie i zero sprawiedliwosci !"w koncu ktos dobrze napisal Big Grin
Tez cie witam! Smile
witam, siemka Big Grin do wyżej wymienionego cytatu się nie zgodzę Tongue
Niezły patriota, witaj Big Grin
Witam Wink jestem nowy, rapu słucham od dosyć dawna, niedawno przeżyłem fascynację West Side, więc zahaczyłem też oczywiście o g-funk, którym zainteresowalem się około rok temu, i tak zostało Wink Oczywiście, lubię także posłuchać dobrego rapu z NY, ale jednak G-Funk fo' life Smile) Zapraszam na mój profil last.fm http://www.lastfm.pl/user/psajdi1
Siema i poszerzaj wiedzę!
Yo! G-Funk fo life Big Grin
Siemka! Witamy na forum Smile
Strzałeczka Wink
Witam wszystkich

wpadłem na to forum dużo wcześniej ale dopiero od dziś mam zamiar korzystać aktywnie z jego zasobów.Rapem interesuje się już od czasów prehistorycznych
choć nie mam wybitnej pamięci do nazw kawałków i ich wykonawców , uważam że dobra muzyka broni się sama.
Moim marzeniem jest nagrać płytę w konwencji G poza tym pije pale i kocham moja kobietę.
Nie ukrywam, chciałbym skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych użytkowników i
poznać ludzi dzięki którym moje zamierzenia staną się bardziej realne.

pozdrawiam wszystkich serdecznie
Yo, witaj.
Czasów prehistorycznych? Nie przesadzaj - bracie! Jeszcze w kwiecie wieku jesteś Smile
Pozdrawiam
Suzi Wink