G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam =).
Jestem Paweł i mam 17 lat.Jeżeli chodzi o muzykę to przeważnie słucham g-rapu,hip hopu,ale jak mam ochotę na coś "innego" to słucham muzyki trance,electro,house.Jak mam wenę to pisuję wiersze albo teksty piosenek.Moi ulubieni wykonawcy to 2Pac,Dr.Dre,Snoop Dogg,Scarface,Rakim i wiele,wiele innych.Jednakże do 2Pac'a jestem najbardziej przywiązany.Jeżeli chodzi o grupy to Wu Tang Clan,Gangstarr,Onyx,Public Enemy.Uwielbiam grać na konsolach,a zwłaszcza na ps3.Gram w gry od kiedy pamiętam =).
Cześć i czołem. Miłej zabawy na forum. Uważaj na dissy Big Grin
Siema Paweł. Posprawdzaj też tych mniej znanych artystów!
Witaj DeathRowMurderFlow! Smile
cześć DeathRowMurderFlow, przy okazji także się przedstawię. Bartosz, lat 17, nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem słuchać gangsta rapu i g-funku, ale będzie już klika ładnych lat, oczywiście nie ograniczając się słucham także czegoś innego jeśli mam ochotę, byle by wpadało w ucho niezależnie od gatunku. nie lubię pisać o sobie, także pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum i jeszcze raz witam = )
Siema Bartosz. Chyba mało kto lubi pisać o sobie hehe.
czeeesc, Karolina tutaj Big Grin witam wszystkich gfunkowiczow i pozdrawiam Wink
Cześć Karolina! Smile
Cześć Karolina.
O, jakaś kobieta, rzadko spotykany obiekt Smile Cześć, baw się dobrze na forum.