G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Nazywam się Adam zacząłem lubić g-funk nie dawno więc niech was ta moja wiedza nie zdziwi
Cześć Adam - przeglądaj i dyskutuj na forum i szybko się wkręcisz!
Elo Nate Wink
Siemasz Nate! Miłego korzystania z forum Wink
Siema Nate na pewno poznasz tu wielu artystów/grup Wink.
Witam wszystkich
Jestem Łukasz i HH słucham od 2000 roku, pierwszy kawałek w stylu G-Funk jaki usłyszałem to był utwór 2Pac-Me Against the World w roku 2002. Natomiast moim pierwszym albumem g-funkowym który przesłuchałem po raz pierwszy był The Chronic Dr.Dre w 2003. Od tamtej pory zakochałem się w G-Funku Tongue Lubię słuchać tego stylu szczególnie w upalne lato. Dodatkowo w tym roku udało mi się pojechać do Kalifornii (Los Angeles, San Diego) i w moim odtwarzaczu mp3 nie zabrakło artystów g-funkowych. Niesamowite wrażenia słuchając tej muzy najpierw przez kilka lat w Polsce, a w tym roku będąc tam na miejscu, incredible Smile
PS.
Ten styl idealnie pasował jako brzmienie do klimatu tamtych stron. Wysokie palmy, upalne słońce, lowridery, mulatki itp. I Luv G-Funk Smile
zazdroszczę , też mam zamiar jechać jak ...wizę dostanę

witamy, na pewno znajdziesz tu dużo dobrych nutek , poznasz nowych artystów/ tylko nie bierz do siebie tego co piszemy na SB Big Grin szczególnie słowa wielkiej trójcy panów na M, N i B TongueTongueTongue

pozdro
Siema Łukasz. Długo byłeś w Kalifornii?
Miałem okazje być 10 dni Smile
coś więcej opowiesz? Smile