G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja w sumie stronkę znam długo i z niej korzystam aczkolwiek na forum jeszcze się nie przywitałem a najwyższy czas Wink także jestem Bartosz , mam 19 lat, rapem zaraził mnie brat starszy o 7 lat który był w kwiecie wieku gdy do Polski zawitał rap ;> jak szybko chłonąłem polski rap tak samo moja zajawka przeniosła się do Stanów Smile jeśli chodzi o West coust to zdecydowanie Devin w moim sercu będzie zawsze (może ze względu na to że popieram i wspomagam wolnekonopie? Smile ) w sumie ciężko mi spisać wykonawców których lubię słuchać czy też szanuje , może ze względu na to że jazz, funk soul i disco również mocno gra mi w sercu. Trenowałem 5 lat lekka atletykę bez większych sukcesów w odróżnieniu do mojego brata(tą zajawką również zaraził mnie brat sprawdźcie sobie Mateusz Parlicki ;>) . Mogło by się wydawać że jestem jego kopią, ale czymś się różnimy Wink , na pewno tym że Beat boxuje już dobrych kilka lat typowo z czystej zajawki bez parcia na bitwy i tytuły (bardziej jarają mnie warsztaty na które wydawałem często całą wypłatę) Jeśli chcecie poznać mój gust muzyczny czy też zobaczyć moje stare filmiki ala "a zabeatuje coś na szybko xD" zapraszam na youtube.pl/BepSzoN. Bless

P.S . Sadzić Palić Zalegalizować !Smile
Siema Bartosz, propsy za Devina i poszerzaj wiedzę hehe. BTW Devin to nie West Coast, ale Południe.
Cześć Bartek, beat box to jest to Big Grin
na wstępie od razu wtopa lekka heheh Wink nie no chyba po to są takie stronki aby czerpać wiedzę od innych osób na forum Smile btw. to jaram się płytką z tego roku Wink zresztą całą dyskografią, ale powiem szczerze że gościa nie słucham na trzeźwo, ale po pewnych środkach wziewnych jest jak najbardziej wskazany !Smile
u mnie jakoś tak samo wyszło, całe życie w sumie słuchalam reggae i magika. potem stwierdziłam że reggae i hip hop są jak siostra i brat, a na g-funk natknęłam się w sumie przypadkiem i od jakiegoś czasu głównie g-funk jest na moich głośnikach ;]
btw - Ciura jestem
pjona dla ludzi z łodzi!
Cześć! Zgadzam się, że reggae i rap to podobne gatunki hehe.
Siemka BePebeatbox i HempMeDude! Miłego czasu spędzonego na forum Big Grin
Witajcie wszyscy! Od dawna przeglądam forum, głosuję na kawałki tygodnia etc. Dopiero teraz postanowiłem się przedstawić.
Kilka lat temu zakochałem się w g-funku, już nie pamiętam od czego się zaczęło jednak pierwsze co przychodzi mi na myśl to Foesum i album "Perfection" oraz Warren-G "Regulate... G-Funk era". Ten drugi album posiadam w swojej, jak na razie bardzo ubogiej, kolekcji płyt.
Oprócz g-funku przepadam za typowym gangsta rapem. Nie pogardzę również zupełnie odmiennymi gatunkami. Przywołując wcześniejsze lata lubię posłuchać rocka i metalu.
Żeby zbyt się nie rozpisywać wrzucam link do fast.fm http://www.lastfm.pl/user/mic22info
Nie może być inaczej, kręcą mnie też lowridery. Kiedyś przed domem będzie stał Town Car z hydro na szprychach ale na razie stać mnie tylko na zabawki Smile http://www.youtube.com/user/mic22mic22mic22#g/c/A3549D09EE6521F4
Cześć,witaj na forum Smile.
Witaj, tu z pewnością poszerzysz swoje horyzonty muzyczne, głównie g-funkowe Big Grin Baw się dobrze.