G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witamy na forum!

Całkiem niezły kawałek, ale nie podchodzi mi polski rap zbytnio, niemniej tak trzymaj Big Grin
Siema Marcin. Działaj na forum hehe. Tracki możesz wrzucać w dziale "wasza twórczość".
Taaaa, cześć Wink Wy tutaj słuchacie tylko G-Funku, czy jesteście otwarci na stary dobry rapp?
Siema. Dla nas stary dobry rap to g-funk hehe. Nawet jeżeli mówisz ogólnie o rapie z lat 90. to większość osób słucha tutaj głównie takiego.
Serwus.
Jak sama nazwa strony wskazuje, kochamy G-Funk, ale stary dobry rap nie jest zły Big Grin
Witam erni13, antares i Dah-Ridah! Smile
Miłego korzystania z forum.
Witam wszystkie nowe że się tak wyrażę zajarane G funkiem mordy Tongue
Witam wszystkich ; ) . Mam na imię Ada , mam 16 lat .. jaram się starym dobrym rapem , jazzem i soulem.
Moi ulubieni wykonawcy sto stanowczo Devin The Dude , Scarface , Gang Star, De La Soul , Mobb Deep , EPMD , Miles Davis , Krs One, Erykah Badu.
Miałam już kiedyś styczność z G-funkiem i spodobał mi się ten gatunek .. może ktoś mi zapoda jakieś fajne kawałki ?; D
Kolejna dziewczyna na pokładzie Big Grin Witamy, witamy! Fajne kawałki można znaleźć w odpowiednich tematach, miłego słuchania Smile
Siema Ada i propsy za Devina i Scarface'a. Pełno tracków znajdziesz przeglądając forum i dział g-funk.