G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ja Clevlend oczywiscie LEBRON Big GrinBig GrinBig Grin
Dobra koniec offtopu Big Grin
Witam wszystkich, Najsu chętnie zagram ale mam nadzieje, że steam ON Smile
Jak najbardziej on już parę lat. Zgadamy się jeszcze bo na razie to off bo matura tak już bez offtopu to moja mama was pozdrawia ; d
Hehe my też ją pozdrawiamy Big Grin
(14-04-2009, 15:39:54)BAQ-azi napisał(a): [ -> ]
(13-04-2009, 22:42:22)biggie napisał(a): [ -> ]Z pantałyków nie wybiłem także życia osobiste które jest najważniejsze głównym celem jest ONA :* nie stornie także od alko i poli .

Big Grin

ONA czyli gorzka żołądkowa Tongue haha ewidentnie chodziło mi o Poli(chlorek winylu)
Witam. Bawię się w produkcję od kilku latek, ale z g-funk'iem miałem zawsze do czynienia mimo, że nie próbowałem z nim eksperymentować, teraz natomiast się to zmieniło i generalnie jestem na etapie tworzenia kliku biciw. Generalnie jestem z Kołobrzegu, więc siłą rzeczy zachodnie wybrzeże hehe.
Witam na Forum
Dopiero się zarejestrowałem więc wypada się przywitać Smile więc jestem Damian, mieszkam w Zawierciu, mam 17 lat, rapu ogólnie słucham od kiedy pamiętam muzykę jakiej słuchałem a g-funku stosunkowo niedawno zacząłem słuchać, jakieś 2 lata temu. Zaczęło się od Polski czyli Mes a potem przeniosło się za ocean Smile Z ulubionych wykonawców to Foesum, Vontel (kawałki z Rogerem Troutmanem to mistrzostwo), czasem Snoop itp. To w sumie najważniejsze rzeczy Tongue
Elo, jestem Rafał i ogólnie mógłbym zgapić większość postu ziomka14 bo u mnie wygląda to mniej więcej tak samo Smile
17 lat, Zawiercie, rap od kiedy pamiętam. Jestem wielkim fanem wschodniego wybrzeża, choć g-funku słucham nie mniej.
Jak dobrze pamiętam, to zacząłem się nim jarać słuchając 2paca (Can't C Me, Ambitionz Az A Ridah), później NWA i tak doszedłem do pierwszego solo Dre.
Moje ulubione płyty g-funkowe to Doggystyle, The Chronic, Regulate...G-Funk Era, Perfection i praktycznie wszystkie DJa Quika.
Prawie zapomniałem o mega kozaku, mianowicie True Game od CJ Maca Smile