G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nazywam się .... i też jestem alkoholikiem (anonimowym jak widać);D. Cóż na forum trafiłem przez przypadek szukając bodajże jakiegoś soundtracku, robiłem to wczoraj ale jakoś od natłoku informacji nie pamietam co to było chyba coś z Tupac'kiem związane(może Mash for our dreams). Słucham wszystkiego nie tylko rapu ale najbardziej chyba znam Eminema, słucham starej dobrej klasyki. Moim zdaniem dwie najlepsze G-funkowe płytki to te produkcji Dr. DRE'a (Chronic i 2001).
Yo Madrash.

Nie jestem pewien czy 2001 Dre'a jest do końca G-Funk'owym albumem (ale co ja tam wiem) Smile
Yoyo.. Gangsta z pewnością ale rzeczywiście druga płyta nie jest funkowa, ale też bardzo ją lubie..
Siema. 2001 jest zdecydowanie mniej g-funkowy niż inne albumy z lat 90.
Hejka! Racja, ale i tak jest zarąbisty Tongue.
Moim zdaniem najbardziej nie są g-funkowe kawałki z Eminemem. Ale jestem laik jeszcze w tej dziedzinie.
Na forum zarejestrowałem się wczoraj. Mam niespełna 18 lat i rapu zacząłem słuchać, gdy miałem 14-15. G-Funkiem zainteresowałem się w tamtym roku, gdzieś pod jego koniec. Pierwszymi płytami, którymi się zajarałem, były:
Warren G-Regulator...G-Funk Era-niegdyś kilkukrotnie przesłuchiwany.
Nate Dogg- G-Funk vol.1 & 2 (niepełna nazwa, lecz wiadomo o co chodzi)- gruuuboooo się tym zajarałem, mimo że ma dużo kawałków.
Kilka moich ulubionych krążków, to wyżej wymienione plus:
Master P- Mr. Ice Cream Man, aby ten album przesłuchałem.
Scarface-Ogólnie większość albumów, ostatnich 2 lub 3 nie słuchałem. Jednak dla mnie jego debiut, to mistrzostwo, lepszy niż Ice Cub,a (moim zdaniem).
Nate Dogg-Music and Me
Foesum-Perfection- singiel i bodajże 4 kawałek z kapitalnym, śpiewanym refrenem to mistrzostwo świata. Jak również cała płyta.
Lil 2 Dead- 2 krążek, ostro brzmiący g-funkowy album. To lubię.
Snoop Dogg-The Last Meal
Snoop Dogg- Tha Doggfather
Snoop Dogg- Doggystyle,
Przesłuchiwałem jeszcze nowsze, lecz przelatywałem tylko i nie mogę obiektywnie ich ocenić.
Celly Cell-Killa Kali- brrr...kapitalny album według mnie, bardzo przypadł mi do gustu.
Jeszcze jest kilka ulubonych, lecz tyle starczy.
Siema - na tym forum napewno poznasz w chuj wiecej dobrego g shitu Big Grin
Yo. Napewno miło spędzisz czas forum i tak jak Mietek napisał
Cytat:napewno poznasz w penis wiecej dobrego g shitu
Smile
ema ema zajawkowicz Smile
Siema.