G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema i sprawdzaj nowych artystów!
Siemanko. Jestem Wuj i pochodzę z zachodu Wink Od dzieciństwa towarzyszyła mi czarna muzyka zaczynajac od R&B, które jest dla mnie do tej pory jednym z piekniejszych brzmień Wink Jeśli chodzi o rap to od samego początku blisko byłem Zachodniego Wybrzeża i z roku na rok ta miłość się pogłębia Wink Basket, lowridery, cornrowsy... i to powinno być na tyle Wink Jedna Miłość
Siema Wuj i zachęcam do udzielania się na forum!
Witam. Nazywam się Damian mam 17lat. Interesuję się Rapem od dzieciństwa. Moimi ulubionymi artystami są : Eazy-E, N.W.A, 2Pac, Above The Law, Compton Most Wanted, B.G. Knocc Out & Dresta, Mc.Ren, Krs-One i wielu innych. Peace
Cześć Damian. Miłych dyskusji na forum!
Yo,yo!
Jestem Bartłej (skrót od mojego imienia Bartłomiej), mam 15 lat i mieszkam w Gdyni. Gangsta Rapu słucham od dość niedawna, niecałe 3 lata. Moi ulubieni wykonawcy to: 213 (szczególnie Nate), Westside Connection (głównie Cube), Eazy, Dr. Dre oraz 2Cztery7. Oczywiście nie słucham tylko ich, tylko różnych wykonawców, ale ich w szczególności. Nie za bardzo lubię słuchać polskiego rapu i gości typu Lil Wayne. Lubię oglądać filmy z Cubem. Cały czas czekam na wyzdrowienie Nate'a, Detox Dr. Dre'a i nowy gangsterski album Snoopa, który ponoć ma wyjść.
Siema. Miłej dyskusji na forum. Co do rekonwalescencji Nate'a to jeszcze niestety będzie długa, Detox będzie miał gości typu Lil Wayne, a gangsterski album Snoopa to chyba jakaś legenda.
Dzięki
Nie na temat, ale trudno Tongue :

No z tą rekonwalescencją to się domyślam, że będzie długa, po newsach na Waszej stronce. Usłyszałem wypowiedź Akona o Detoxie, ale cały czas mam nadzieję, że to będzie coś. A z tym albumem Snoopa to niekoniecznie gangsterski album, tylko cały produkowany przez Dre'a (gdzieś widziałem newsa, że Snoop mówił, że mamy 90% szansy na taki album) i to taka moja nadzieja, że to będzie przypominało Doggystyle.
Przemek jestem i slucham tylko polskiego hip hopu głównie warszawskie sklady
Witam Kuzyna. życzę przyjemnych i udanych rozmów na forum