G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema, świetnie trafiłeś. Znajdziesz tutaj full informacji o najlepszym gatunku rapu hehehe.
Siema mlody, siema wszystkim nowym Smile
Siemanko Jestem już tu jakiś czas ale postanowiłem sie Przedstawić Smile Jestem Michał mam 22 Lata Rapem się jaram już od najmłodszych lat zajawkę przejąłem po bracie który wprowadził mnie w te klimaty już od małolata słuchałem na kaseciakach Paca ,Wu ,Moleste Był to rok 98 bo wtedy wyszedł Skandal hehehe W Chwili obecnej Jaram się dobrym Rapem z całego świata mam zajawkę na dobry ChicANO shit na dobry g funk z Japan jak i oczywiście z US !!
Moją ulubioną grupą są Tha Dogg Pound i SCC Foesum Big Grin z Solowych Mr Criminal .....i wielu wielu innych !!
Haha już się witaliśmy na shoucie, ale siema tak czy siak.
Siemano! Na imię mam Jakub, Mam 18 lat. Rapu słucham od kiedy moja pamięć sięga, jednak G-Funku słucham jakieś 3 lata. Właściwie to od Snoopa wszystko się zaczęło.Tongue Rap podchodzi mi we wszystkich gatunkach i językach, jednak klimat zachodniego G-Funk'u po prostu mnie zabija. Smile Forum śledzę już kilka dni i z każdym dniem coraz bardziej mi się tu podoba. Ulubieni MC's: N.W.A., Ice Cube, Snoop Dogg, WC.
Pozdro!
Siema! Udzielaj się!
Siemanko Ziomek ! Udzielaj się Big Grin hahaha
Nadrabiając zaległości:
Witam wszystkich, z którymi jeszcze nie miałem okazji się przywitać Wink
Siema, mam na imię Adrian. Mam 18 lat. Mieszkam w Bolesławcu, województwo dolnośląskie. Stronke tą znam przez Marcina, który opublikował link na raptranslations. Interesuję sie rapem amerykańskim ogólnie, nie ogranicza się to tylko do g-funku. Rapu zacząłem słuchac ponad 5 lat temu, zaczynając od takich artystów jak Too $hort, Mobb Deep, Wu-Tang Clan, Cypress Hill i kilku mniej znanych. Pozdro
Siema Mam nadzieje ze ci sie tu spodoba Smile Peace G