G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witamy na pokładzie xD
Witam!

Fajne długie powitanie. Brać z niego przykład nowi użytkownicy!

Widzę jesteś ostro zajarany Mesem, hehe.
Piona ,witam i widzę mam alkopoligamistę na forum więc sam nie będę czekał tu na płytę Mesa.
Yo witamy Big Grin
Jestem tu już od pewnego czasu ale nie zaszkodzi się przedstawić. Jestem Marcin, lat 16 (rocznikowo), mieszkam w Przemyślu w województwie podkarpackim. W internecie można spotkać mnie pod nickami MaccaveliMacc oraz MaakveliTheDon. Jestem administratorem serwisu o rapie z East Coast. Rapu zacząłem słuchać przed wakacjami 2006. Do dziś przesłuchałem wiele albumów a moimi ulubionymi artystami są: Spice 1, Kool G Rap, Big L, MC Eiht, Mac Dre oraz Notorious B.I.G. Jestem impulsywny i czasem niepotrzebnie wybucham ale, już taki jestem. Umiem posłuchać innych ale umiem też dosadnie wyrazić swoje zdanie. Interesuję się koszykówką (NBA) którą sam amatorsko uprawiam oraz grami komputerowymi.
Ja również jaram się koszykówką i na podwórku i NBA mój ulubiony team to LA Lakers
(13-04-2009, 22:42:22)biggie napisał(a): [ -> ]Z pantałyków nie wybiłem także życia osobiste które jest najważniejsze głównym celem jest ONA :* nie stornie także od alko i poli .

Big Grin
(14-04-2009, 14:52:26)Compton15 napisał(a): [ -> ]Ja również jaram się koszykówką i na podwórku i NBA mój ulubiony team to LA Lakers

Moja ulubiona drużyna to Denver Nuggets.
Melo, Jr , Billups, wole osobiście Phoenix Suns no ,ale w tym roku PO bay bay. Piona Big Grin
Ja Los Angeles Lakers i Clevlend i Boston