G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
siema - widze ze Kujawy rosna w sile tutaj Big Grin
Hej,odwiedzaj forum jak najczęściej.
Siema, mam nadzieję, że dołączysz do elitarnej grupy kobiet, które odwiedzają to forum częściej niż raz na miesiąc. Skoro już trafiłaś na g-funk to czas nadrobić zaległości hehe. Sprawdź wszystkich najczęściej polecanych na forum artystów.
będę Smile mam nadzieję tylko, że dużo się tu dzieje Wink
Witam Big Grin
Yo, yo Big Grin
(13-01-2010, 18:13:52)G napisał(a): [ -> ](poczynając od PFK i K44)
Dobre początki, takie jak mojeSmile
Witaj i pisaj często na forumSmile
Yo. Zwe sie Sylwek, pseudo foxol niegdyś, ale teraz mówią po imieniu ( no cóż, w nawyku zostało). Mam 14 lat i pochodze z Torunia. G - rapem zainteresowałęm sie od kiedy pamiętam,zawsze kręciły mnie te klimaty. Interesuje się głównie własnie G - rapem/G - funkiem i tym podobne, Jak najbardziej Streetball od 2 lat chyba..Obecnie dałem sobie przerwe z Sballem i uczęszczam na siłownie ( Myśle, że w lato trzeba będzie przypomnieć pare chwytów i zagrań xD ), lubie grać w gry komputerowe np. RPG,cRPG,MMORPG i MMOFPS i FPS, również gry na Xbox 360. Z czasem tego jak zacząłem słuchać Grapu mój wygląd zmieniał sie z czasem. Styl bycia i ogólne zachowanie sie zmieniło grubo, ze tak powiem ; P I totalnie wrosłem w kulture z Zachodu. Moi ulubieni raperzy...hmm. To akurat jest mi trudno okreslić bo jest ich dużo i każdy kawałek lepszy lub gorszy ; >.
1. Ice Cube
2. 2pac & Notorious B.I.G
3. The Game.
4. Westside Connection
5. Snoop Dogg
6. Dr.Dre
7. XZibit
8. Young Maylay
9. Warren G
10.Eminem ( Wiem, że to nie ten rodzaj, ale jednak taki żły nie jest. )

G - Rap i G - Funk są moją motywacją do wiekszosci działań, bez niego nie robił bym wielu rzeczy, dodaje mi odwagi, przyprawia o ciarki w ciele i odzwierciedla mnie . ;' ]]] Jak ktoś wytrwał dotąd, żeby to przeczytać to dzieki ; d .

Holla.
Siema, skoro znasz już tych najbardziej znanych raperów to proponuję zapoznać się z tymi mniej znanymi - dużo o nich znajdziesz w działach artyści lub grupy.
JOŁ CFANIACZKU