G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witamy na pokładzie.
Mam na imie Kamil, jestem z Poznania i mam 17 lat. G-Funku slucham od ok. roku ale nie mam jakos ulubionych wykonawców. Do grona tych najczesciej sluchanych przeze mnie zaliczyc można Daza, Kurupta, Lil HD, Lil Blackyego, Snoopa, Nate'a, NOTS, BIGGIEgo i MC Eihta. Dodatkowo interesuje sie cripwalkiem (cwalkiem) - cwicze od roku.
Tyle o mnie Smile Witam wszystkich!
Siemanko witamy forum !
Siema Kamil i zachęcam do obczajania nowych wykonawców.
(27-11-2009, 22:13:05)Lith napisał(a): [ -> ]Mam na imie Kamil, jestem z Poznania i mam 17 lat. G-Funku slucham od ok. roku ale nie mam jakos ulubionych wykonawców. Do grona tych najczesciej sluchanych przeze mnie zaliczyc można Daza, Kurupta, Lil HD, Lil Blackyego, Snoopa, Nate'a, NOTS, BIGGIEgo i MC Eihta. Dodatkowo interesuje sie cripwalkiem (cwalkiem) - cwicze od roku.
Tyle o mnie Smile Witam wszystkich!

Kolejny Poznaniak na pokladzie - tak trzymacCool
Siema, jestem z Poznania i nazywam się Piotrek i mam 21 lat. W temat g-funku dopiero się "wtajemniczam". Mega podobały mi się płyty 2cztery7 i postanowięem wgłebic się, więc jeżeli moglibyście mi powiedziec od jakiego wykonawcy powinienem zaczac to byłbym wdzięczny Smile (moze byc na PM by nie spamowac)
Siema. Zakładając, że znasz takich artystów jak DJ Quik, Daz, Kurupt, Warren G, Nate Dogg, South Central Cartel, Snoop czy Dre za czasów świetności (początek lat 90.) to powinieneś sprawdzić (z luźnego g-funku):

Foesum
Top Prize
The Twinz
DGSB
Mr. X
2nd II None
Fat 4 Ever
Playya 1000
I.F.A.
Vontel

Więcej ciekawych artystów/grup możesz sobie zobaczyć klikając na mój profil i patrząc na zakładkę "Ulubiony artysta/grupa".
*zaglada w profil marcina
Siemanko
Siema