G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiejszy Snoop to nie Snoop.... Nie wiem co sie z nim stalo... Chcial powtorzyc sukces "Doggystyle" no ale coż

BTW Zapomnialem dodac, ze gram w CoD 1.4 multiplayer. Moze tez ktos pyka? ;]
Witam
Siemanko.
Nie interesowałem się tak bardzo jak teraz... a co do Dyskografii to mi chodziło o te utwory co w Europie płyty nie wyszyły a zwłaszcza jego pierwsze "dziecko INFINATE". Widać, że wtedy był słaby, ale dla mnie jego pierwsze rymy były cudowniejsze. Ja mam swoich ulubionych Raperów.. ale jeżeli macie kogoś tak ( jak dla mnie dobrego ) co Snoop to czekam na propozycje. Peace
Siemanko, jestem Konrad, rapu słucham ze 3 lata. W sumie g-funku około roku. Aktualnie zajmuje się nabijaniem statów na laśćie, co nie idzie mi zbyt dobrze. Smile Moje ulubione grupy to UGK i DPG. Solowo to Devin the Dude, Jayo Felony, Nate Dogg szczególnie w refrenach. Lubie funkowe bity jak i te bardziej G. Kocham west coast.
Siemanko.
PjonaSmile
Siema. Propsy za UGK.
Siemano, pochodzę z Wałbrzycha. Jestem wielkim fanem BTNH oraz g-funku. Ponadto kibicuję Newcastle United.
eyo!
Siemanko odwiedzaj forum jak najczęściej !