G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie róbmy z tego drugiego forum o cripach, proszę was Big Grin
Przepraszam, że kontynuuje offtop, wiem, że nie przystoi modowi, ale muszę o to spytać.

Maccaveli masz na myśli to forum co ja? http://thecrips.pun.pl/forums.php . Hahaha niezła polewka z tego jest.
Sonda: Kto Jest Najmondrzejszy Na Tym Forum ?!

hahaha Big Grin
Witam wszystkich mam na imię Dawid, dziewiętnasta wiosna idzie, cóż więcej matura tuż tuż. Moja przygoda z rapem, a właściwie z jazzem bo tego słuchałem, a potem jakoś przerzuciłem się na rap oczywiście ten amerykański bo Polskim się jarać nie da chociaż Paktofonika to wyjątek . Ulubieni wykonawcy to Warren G , Snoop Dogg ,ale z lat 90 , Kurupt jak i całe Dogg Pound, Big L , Nas właściwie do Stillmatic , Eazy - E , NWA , Foesum , The Twinz i jeszcze paru by się znalazło. returN pisał ,że gra w csa to z miłą chęcią zagrał bym z Tobą jakiegoś mixa ,ale po maturze. To by było na tyle tak , że piona all ; d
Piona Najsu i witamy na forum.
Siemka i piona Big Grin
No witam ziomek
Siemasz. A co do cs'a to ja też pykam. Jak coś to mogę zagrać z wami Smile.
Siema piona i wogóle
Witam kochani! Tym razem nie zaplatałem sie ani trochę w swetrze Tongue a wiec tak jestem po prostu bigi, pochodzę z south coastu Polski, życie prywatne to głownie sport i ta jedyna kobieta, para lat temu wpakowałem sie w LA, nie mylić z Los Angeles bo to nie ma nic wspólnego chodzi mi o lekkoatletykę oczywiście heh ale teraz już grubo od tego odbiegam bardziej wciągnął mnie american live style zaczęło sie od koszykówki ciągnie się nadal lecz do tego jeszcze doszedł g-funk i lo-lo heh (lowrider) lubię wgłębiać sie w historie wszystkich interesujących mnie rzeczy pochłaniając o nich podręcznikową oraz wikipediowa wiedzę, gdzieś tam w życiorysie można sie tez doszukać kariery wokalno muzycznej chodź wiekowo chyba jest na to jeszcze czas bo jestem świeżo co z plastikiem w ręku . Z pantałyków nie wybiłem także życia osobiste które jest najważniejsze głównym celem jest ONA :* nie stornie także od alko i poli .To tyle chyba o mnie, a i jeszcze takie jedno przesłanie "Cygara jak te piękne kobiety, szlugi jak te marne dupy" pamiętajcie. Chętnie pokonwersuje z każdym na wszelakie tematy proszę śmiało pisać sing is KINGGGGGG.