G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko odwiedzaj jak najczesciej forum !
Siema Dawid i zachęcam do aktywności na forum.
Siemanko, mam na imie Łukasz i mam 20 lat. Rapu slucham juz jakies 8/9 lat i chyba przesłuchałem juz prawie wszystko hehe..lata 93-99 najlepsze albumy jak dla mnie. w G-Funk wkrecony jestem jakies 4 lata. Słucham wielu rzeczy ale przede wszystkim 2Pac i całe Death Row, Nas i całe QB, Nine, Foesum, Das Efx, Wu-Tang, Boot Camp Click, Gangstarr, D.I.T.C i wiele wiele jeszcze..z g funku nie bede wymienial bo za duzo dobrych plyt powstalo hehe.
Siemanko !,zaglądaj i udzielaj się jak najczęściej na forum.
Siemano.
Siema.

(26-09-2009, 01:40:10)Lukasz napisał(a): [ -> ]i chyba przesłuchałem juz prawie wszystko hehe..

Hehe jak zaczniesz grzebać w g-funkowym undergroundzie to przez całe życie tego nie przesłuchasz.
Siemaneczko Na imię mam Marcin pochodzę z Bydgoszczy, jaram sie G-funkiem od 2005 do dziś poszerzam swoją wiedze na ten temat mam nadzieje ze od was wiele sie naucze panowie/panie xd
Aktualnie mam mega zajawke na rap z San Diego
Moimi ulubionymi Artystami są Eazy E 2Pac DPG Warren G itp klasyczne sprawy , jaram sie bardziej podziemiem ale tego juz nie bede wymieniał postaram sie to nadrobic w tematach o artystach
Moim Ulubionym artysta z SD jest Lunch Meat i wielu innych !
Siemanko ziomus,odwiedzaj czesto forum :p.
Siema imienniku. Miłej zabawy.
ELO TEZ LUBIE G FUNK Jou