G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Mam na imie Damian, mam 16 lat, mieszkam w Toruniu, g-funkiem zajaralem sie niedawno, slucham Dre, Snoopa, Ice Cub'a, z polskich 2cztery7 (zajebisci sa, jak na moj gust) Od wtorku czeka mnie jazda w liceum (1 klasa), wiec g-funk na odreagowanie bedzie lecial w sluchawkach Smile
joł joł
Witaj, miłej zabawy na forum ;]
Siema, jesteś kolejną osobą z Torunia na forum. Zachęcam do aktywności.
witam witam Wink
Witam imienia nie używam już chyba zapomniałem jakie mam dla podwórkowej hołoty jestem Jony dla ludzi pozytywnie zakręconych rapem jestem EmDee. Latka lecą to już 28 a z rapem żyje już 15 lat piękna miłość, która trwa i będzie trwała po wieki. Podziękowaniem za tą miłość jest blog http://rapchwast.blogspot.com/ który powstał 2005 aktualnie bez nowych postów z powodu braku czasu.

Co do klimatów to od east po west generalnie lata 85-98. W przypadku G-funku nie ma już znaczenia, kiedy wydany został album. Kolekcjonuje albumy z dystrybucji Ichiban Records. Co do ulubionych i szanowanych artystów i składów to wyminie tylko tych co maja coś wspólnego z g-fank oczywiście bez jakieś konkretnej kolejności bo raczej bym się nie odważył przydzielać kto pierwszy kto drugi i tak dalej.

The Dove Shack , Kokane , MC Breed , DJ Aladdin , Suga Free , CJ Mac , DJ Quik, DJ U-Neek , Sir Jinx , Rodney O & Joe Cooley, LBC Crew , Above The Law , Goldie Loc , Trey Deee , Spice 1 , Snoop Dogg , Vontel , Daz , Kurupt , CMW , SCC , Ice Cube , The Relativez , Mack 10 , B.G. Knocc Out & Dresta, Kam , DJ Yella , Dr Dre dobra może już wystarczy.
Cześć. Mam nadzieję, że poszerzysz swoją wiedzę na forum.
Cześć !
Elo.
Nowy,nowy,nowy.. Dawid,19 lat,zaskoczony powstaniem takiej witryny i z chęcią by chciał aby powstały jeszcze takie kluby g-funk'owe. Bo chyba nie tylko ja odczuwam ich brak? Ciesze się,że tu trafiłem,pogłębię co nieco wiedzę nawet artystów jak i pewnie poznam nowych ludzi. Jakieś info na temat g-funk'owych imprez jeśli macie - ślijcie do mnie. Byłbym wdzięczny,pozdro wszystkim i wielkie Siema. yOO! Wink