G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam na imię Paweł. Mam 18 lat. W tym roku czeka na mnie matura... Chodzę do dobrego liceum ale zły ze mnie chłopak. Mieszkam na dolnym śląsku. (Lubań) Ktoś może mnie znać z forum MaxFloRec. To forum o g-funku polecił mi West. Hmmmm... G-Funk. Chętnie słucham ale narazie ograniczam się do polskich produkcji (2cztery7 i Bleiz). Prosiłbym kogoś o polecenie mi na pw jakiegoś dobrego albumu zza granicy ale tylko jednego na początek. Jeżeli chodzi o muzykę to głównie słucham polskiego rapu, troszkę funku (Jamiroquai), reagge, nie pogardzę czasami jakimiś cięższymi brzmieniami w stylu Avenged Sevenfold, Coma. W sumie jeżeli chcecie szczegółowo wiedzieć czego słucham to zapraszam na mój profil lastfm. http://www.lastfm.pl/user/perk17
Zainteresowania: Kiedyś piłka nożna ze sporymi osiągnięciami. Dziś została tylko muzyka. Jak się spełnią moje zamiary na przyszłość to być może mnie usłyszycie w jakiejś rozgłośni radiowej jako spikera. Chyba już dużo o sobie napisałem. Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.

Big Up!
Siema. Jeden album na początek - Foesum - Perfection.
Ten album będzie czekał w kolejce. Już West mi polecił Dr.Dre "The Chronic"
Siema!

Dobry wybor z The Chronic - w koncu od tego albumu zaczela sie cala jazda z G-Funkiem..Smile
Yo perk, pm z zadaniem domowym poszło Wink
Siema zycze dobrej zabawy, Yorke Zajebiste zdjecie o ile sie nie myle to z klipu DPG Cali Is Activate Big Grin

sklepikarz

jestem kamil mam 15 lat i grywam w streetball'a

[yo]
Witaj
Siema
Cześć Kamil.