G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Yo.
Witaj Smile
Siema wszystkim.
Nazywam się Łukasz, mam 17 lat, jestem z Katowic. Moja przygoda z rapem zaczęła się jakieś 5 lat temu. Słucham właściwie wszystkich rodzajów rapu, ale odkąd poznałem g-funk jakieś 1,5 roku temu to już właściwie tylko to leci w moich głośnikachBig Grin Opócz rapu interesuje się jeszcze sportem, szczególnie koszykówką. Do moich ulubionych artystów należą 2Pac, Biggie, Ice Cube, Nas, Snoop Dogg i The Streets, a odkąd słucham G-Funku grono to powiększyło się o mase innych artystów: ATL, Foesum, Lil Half Dead, Fo' Clips, Mr X, Dr Dre, Twinz, Warren G, SCC, Vontel, MC Eiht, L.V., Kam, Dj Quik i wiele wiele innych. A z polskich artystów to zdecydowanie najbardziej cenie Mesa. A oprócz tego lubie czasami posłuchac Łony, O.S.T.R, Flexxip i oczywiście 2cztery7.
Cześć
Siema, życzę Ci, żeby Twoje grono ulubionych g-funkowych artystów dzięki temu forum powiększyło się co najmniej kilkakrotnie hehe.
eloł Wink
Jou.
Siema.
Siema Player.
No cóż , nazywam się Jakub . Pochodzę z Oświęcimia , ostatnio zajarałem się dość mocno G-Funkiem . Portal został mi polecony przez ziomka ze stronki wscrap.pl Shadiego . Ponoć warto , dlatego serdecznie witam wszystkich Wink