G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc Wink
Siema goly! Widzę, że prawdziwy z Ciebie weteran. To wspaniale, że już tyle lat się tym interesujesz. Mam nadzieję, że dzięki forum będziesz mógł codziennie nie tylko poznawać nowych artystów, ale i dzielić się swoją wiedzą.
Yo.
Siema
witam Smile Krzysiek 19 lat pozna jeszcze wiecej g-funku Smile) slucham od niedawna ale uwielbiam posiedziec przy spokojnym K-Dee, ESG czy Dru Downie. Cieple brzmienia najwazniejsze a widze ze tu tego nie zabraknie xD piona!
Siema! Haha ciepłych brzmień na pewno nie brakuje, tutaj zawsze mamy Kalifornię!
Tez jestem Krzysiek i tez mam 19 lat xDDD
Witaj na forum Wink
hhe Budryczek to zajebiscie jzu sprawdzilem kawalek Rodg - always bo gdzies w perelkach dales Smile mistrzostwo xDD jutro griluje wiec nie omine tego kawalka xDD ide dalej w forum Smile siema
Siemacie.
Nie mam zielonego pojęcia co tutaj napisać... tak więc jestem młodym kotem (hehe). Pochodzę z ulokowanego w północno- wschodniej Polsce Augustowa. Mam 22 lata. Rapem jaram się od zawsze jednak G-Funk wierci mi dziurę w głowie od dobrych ponad 2 lat. Mam za sobą płytę sygnowaną znakiem firmowym naszej starej ekipy(one crew lub jak ktoś woli ŁanKru), która wraz z biegiem czasu umarła śmiercią naturalną. W skład ekipy wchodzili zarówno mc jak i graficiarze, producenci oraz ludzie uprawiający taniec nowoczesny (czyt. break dance). Adres tej strony znalazłem całkiem przypadkiem. W gruncie rzeczy sam nie wiem jak to do końca wyglądało? Obecnie jestem w trakcie nagrywania solowego EP opartego na funkowym brzmieniu. Z checią nawiąże jakiś kontakt z ludzmi kumającymi baze. Postaram się jak najszybciej wrzucić coś do odsłuchu. To chyba wszycho. Także big up!
Siema. Muszę przyznać, że rozwaliłeś mnie ksywą hahaha.

(31-07-2009, 14:38:11)Luźny Borsuk napisał(a): [ -> ]tak więc jestem młodym kotem (hehe)

Hahaha to zdecyduj się na borsuka albo kota.

Miłej zabawy na forum. Jest dział "wasza twórczość", tam możesz podzielić się swoimi nagraniami.